Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2407 görüntülenme )

Türkiye'den ABD'ye İlk Kez Ağır İtham!

Haydi bakalım!
  DAVUTOĞLU: HER GÖRÜŞME SONRASI SALDIRIYOR
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Rusya ile ABD arasındaki Suriye görüşmelerinin artık kendilerini daha fazla kaygılandırdığını söyledi.
 
Davutoğlu, "Rusya her görüşme sonrasında daha fazla saldırıyor." dedi.

Londra'da düzenlediği basın toplantısında soruları cevaplayan Ahmet Davutoğlu, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile yaptıkları görüşmede Rusya'nın Halep ve Azez'e saldırı yapılmaması konusunda uyarılması için mutabık kaldıklarını söyledi.
 
Kendilerinden sadece 'muhalefeti ikna edin, Cenevre’ye gelsin' talebinde bulunulduğunu ifade eden Davutoğlu, ikna etmelerine rağmen muhalefetin Madaya başta olmak üzere insani trajedilerin sona erdirilmesi konusundaki taleplerinin karşılanmadığını vurguladı.

Davutoğlu, "Doğrusu Rusya ve ABD arasındaki görüşmelerden bir şey beklememe yanında bizi daha fazla kaygılandırıyor. Rusya her görüşme sonrasında daha fazla saldırıyor. Bunun açıklamasını beklemek bizim hakkımız. Milyonlarca Suriyeliyi misafir ediyorsak." diye konuştu.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan İsmet İnönü'ye şok itham ve hakaret! WhatsApp'a Yeni Özellik Geldi! İngiltere'den Kuzey Kore'ye ÇAĞRI! Emekli Maaş Hesabında Yeni Düzenleme! MEMURLARA İYİ HABER! Kılıçdaroğlu'ndan AKP'ye KURŞUN GİBİ İTHAM! AB'den Şok PKK Kararı! YENİ BİR YIL YENİ BİR MÜCADELE HEPİMİZE KUTLU OLSUN

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MERKEZ BANKASI'NDAN DOLAR'DA SON DURUM!