Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 16241 görüntülenme )

TÜRKEŞ'ten BAHÇELİ'ye ŞOK MESAJ!

Ne olacak şimdi!

TÜRKEŞ: BEN YAPTIM AMA O DA YAPTI

Başbakan Yardımcısı Türkeş, "Devlet Bahçeli sık sık Külliye'de oysa beni Cumhurbaşkanı ile görüştüğüm gerekçesiyle ihraç ettiler. Şimdi Bahçeli de görüşüyor." dedi.


Hürriyet’ten Cansu Çamlıbel’e konuşan Türkeş, “Aniden, bir davet olmaksızın Sayın Bahçeli ‘Ben varım, bu işe katkı sunayım’ diye çıktı. AK Parti’nin ‘Yok kardeşim senden gelecek hayır Allah’tan gelsin’ demesini beklemezsiniz değil mi? Sayın Bahçeli öyle deyince AK Parti de ‘Memnuniyetle, buyur katkını sun, zaten gündemimizdeydi. Allah razı olsun’ dedi” şeklinde konuştu.

Bahçeli sık sık Külliye’de, neden ihraç edileyim!

Tuğrul Türkeş MHP’nin itirazına rağmen Davutoğlu’nun davetini kabul etmesi sonrası partiden ihracıyla ilgili olaraksa “İş Cumhurbaşkanı ile görüşmeme dayandırıldı” derken “Bugün, saygıdeğer Bahçeli’nin Külliye’ye sık sık gidip geldiği bir dönemde, bir milli mutabakat hükümetinin, hatta kendisinin başkan yardımcılığının konuşulduğu bir ortamda benimle ilgili iddiaların topyekûn düşmüş olmasını bekliyorum” dedi.Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK İDDİA: BİRİLERİ BAŞBAKANI İŞLETİYOR! Barzan coğrafyasının Yahudilikle ne ilgisi var? Benzin ve Motorine Büyük Zam! YARALI O ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU... Sinan Ogan'dan ÇOK SERT TEPKİ: BİZİ DURDURAMAZSINIZ! Polise Bombalı Tuzak ! Hastanelerde biyometrik gen haritamızı çıkarıyorlar... HDP'Lİ VEKİL HAKKINDA KARAR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÜMİT YALIM İŞGALCİ YUNAN ÜSLERİNİ BELGELERİYLE AÇIKLADI... ANKARA DUMAN!..