Genel
14 Temmuz 2018 ( 19869 görüntülenme )

Türker Ertürk Yazdı... O AJAN!..

ERTÜRK: Bizim devletimizin arşivlerinde onun için "ajan" yazıyor

Odatv'ye yazan Türker Ertürk, Merve Kavakçı'nın  önünde diz çöktüğü Şeyh Nazım Kıbrısi için "devletimizin arşivleri onun için İngiliz ajanı diyor" açıklamasında bulundu.


Türker Ertürk'ün açıklamasından öne çıkan başlıklar şöyle:

"O ABD VATANDAŞI"

"Merve Kavakçı gizlice Amerikan vatandaşlığına geçmiş birisi.
Babası Yusuf Ziya Kavakçı yaklaşık 50 yıldır Amerika’da yaşamakta olup ABD derin devleti ile İslami konularda ve operasyonlarda iş tutmuş birisi! Yani Amerikalıların güvenilir adamı". 

"KAVAKÇI ATATÜRK'E DÜŞMAN"

"Merve Kavakçı Atatürk’e, Cumhuriyetimizin kurucu ideolojisine ve demokrasinin olmazsa olmazı olan laikliğe düşman birisidir.
Eylemleriyle ve sözleriyle değerlendirmemizi doğrulamıştır. Yeni Akit Gazetesi yazarı olarak laikleri eli kanlı olmakla suçlamış, laikliğin anayasadan çıkarılmasını savunmuş ve konuda mızrak başı olmuş birisidir."

"MENZİL BİRLİKTELİĞİ VAR"

"Merve Kavakçı ile iktidar iradesini aynı menzilde buluşturuyor. Gülen Cemaati ile de aynı menzilde buluşulmuş, 11 yıl ülkeyi beraber yönetmişler, askerlere, aydınlara ve yurtseverlere kumpasları beraber kurmuşlardı. Bugün kavga ediyor olmaları bir şey değiştirmez. Gülen’in kendisi değil ama fikri bugün iktidardadır!"

"DİZ ÇÖKTÜĞÜ ŞEYH İNGİLİZ AJANI"

"Merve Kavakçı’nın ayrıca Şeyh Nazım Kıbrısi’nin dizinin dibine oturmuş bağlılık bildiren ve şefaat dileyen fotoğrafları var. Belli ki Nazım Kıbrısi Merve Kavakçı’nın şeyhi ve ona intisap (bağlanmış) etmiş. Ama şeyhi de İngilizlere intisap etmiş. 
Evet, Şeyh Nazım Kıbrısi bir İngiliz ajanıdır. Kökeni Kıbrıslı olup görev alanı Kıbrıs, Türkiye, İngiltere’de yaşayan Türk Toplumu ve İngiliz Milletler Topluluğu’nun (Commonwealth of Nations) Müslümanlarıdır."

"DEVLETİN AKLI "AJAN" DİYOR"

"Aklınıza gelebilir; Nazım Kıbrısi’nin İngiliz ajanı olduğu sadece benim fikrim mi? Kesinlikle hayır! Benden öncede Kıbrısi’nin ajan olduğu kayıt altına alınmıştı. Bugün bile MİT ve Genelkurmay Başkanlığı kayıtlarına bakınız,bu değerlendirmeyi bulacaksınız!
Yani iktidar, devletin kayıtlarına ve aklına rağmen bir İngiliz ajanına intisap etmiş birisini büyükelçi yapıyor!"

"YOLUMUZ ATATÜRK'ÜN YOLUDUR"

"Aklın ve bilimin egemen olmadığı İslam dünyasında dince kutsal duyguları istismar ederek sömürmek ve emperyalist hedefler doğrultusunda yönlendirmek ne kadar kolay, değil mi? İşte Atatürk bunun panzehridir!"


Kaynak: Türker Ertürk- Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ