Reklamlar
Anasayfa » Haber
19 Nisan 2017 ( 7504 görüntülenme )

Türk Gemisi BATTI!

"Geroi Arsenala" adlı gemi Karadeniz'de battı, 7 kişiden haber alınamıyor. 

Bir Türk şirketine ait olduğu bildirilen "Geroy Arsenala" adlı kuru yük gemisi Karadeniz'de battı. Gemide 12 mürettebat bulunuyordu. Güneş Shipping’in internet sitesinde yer alan bilgiye göre; şirketin sahibi Kaptan Çetin Güneş ve Kaptan Mustafa Can…

Gemide 2'si Rus, 9'u Ukraynalı ve biri Gürcistan vatandaşı olmak üzere 12 kişi bulunuyordu. Gemi Rostov Oblastı'ndan Türkiye'ye gidiyordu.

Acil Servisler Bakanlığı Kırım Yönetimi Başkan Danışmanı Vladimir İvanov, olay yerine kurtarma gemilerinin gönderildiğini, bir kişinin kurtarıldığını ve 4 kişinin daha gemiye çıkartılmaya hazırlanıldığını bildirdi.

Gazetem.ru’da yer alan habere göre İvanov, "Kurtarılan bir kişinin durumu çok ağır, vücut ısısı çok düşük. Suyun sıcaklığı 7-8 derece. Operasyon kötü hava koşulları nedeniyle zor ilerliyor, denizdeki dalga seviyesi 4 puana yükseldi " ifadesini kullandı.

Kaynak:dha

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TSK'dan Ankara Saldırısı Açıklaması! RTE ÇARPTI! Yaralılar var... EY HÜKÜMET, DÖN BİR BAK!.. YUNANİSTAN TÜRK ADASINI İLHAK ETTİ!.. NURİ OKUTAN'dan YSK BAŞKANINA TOKAT GİBİ TEPKİ!.. RUSYA'DAN İRAN HAMLESİ Hünnap Nedir, Bakınız Faydaları Neler... Yüksekova Emniyet Müdürlüğü'ne roketatarlı saldırı ABD Dışişleri'nden kayyım tepkisi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dikkat!.. SGK'DAN 4B'LİLERE DUYURU...