Reklamlar
Anasayfa » Haber
29 Ağustos 2017 ( 2282 görüntülenme )

GEVŞEKLER, FIRILDAK, TETİKÇİLER... SABAH YAZARI TUNA'DAN AKP'YE!..

Hükümet'e yakınlığı ile bilinen Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna AKP'lilere sert eleştirilerde bulundu. 

Tuna, "AKP'li gevşeklerin veya sinsilerin yüzünden hiçbir dönemde olmadığı kadar "dindarlıkla" ahlak ayrı düşmüştür" dedi.

"Mesela, arkadaşlar veya bizimkiler söylemişse yanlış da olsa doğrudur demek, hakikate ihanettir" diyen, Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna AKP'lileri çok sert bir dille eleştirdi.

"AKP'li gevşeklerin veya sinsilerin yüzünden hiçbir dönemde olmadığı kadar "dindarlıkla" ahlak ayrı düşmüştür" diyen Tuna, "Bu AKP'li gevşeklerin ne sözlerine ne hallerine güvenmek mümkündür" dedi.

Tuna'nın o yazısından ilgili kısımlar şöyle:er" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"AK PARTİNİN RUHU ERDOĞAN"

"AKP'li gevşeklerin veya sinsilerin yüzünden hiçbir dönemde olmadığı kadar "dindarlıkla" ahlak ayrı düşmüştür. (AKP'li olmak, Dumanlı Ekrem'lerin 2002'den 2011'e kadar olduğudur. AK Partili olmak ise AK Parti'yi ruhundan yani Erdoğan'dan kopartmak isteyenlere karşı durmaktır.) Bu AKP'li fırıldakların... Bu atanamayan Ahmet Hakanlar sürüsünün ortak özelliği güvenilmez oluşlarıdır."

"GEVŞEKLER, FIRILDAKLAR, TETİKÇİLER, AHMAKLAR..."

"Bu AKP'li gevşeklerin ne sözlerine ne hallerine güvenmek mümkündür. Malumunuz, insanın yeryüzündeki serüveni, beşer olmaktan insan olmaya tekamüldür. Bu insanlıktan nasipleri kalmamış fırıldaklar... Asuman'ın bu pespaye tetikçileri tersine dönmüş ahmaklardır."

kaynak:yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O UYGULAMA YÜRÜRLÜĞE GİRDİ!.. PKK Telsizden Bombacıyı Açıklamış! ŞOK!.. EGE'de SİLAHLI İŞGALİN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!.. ŞOK!. ABD'den Türkiye İçin FELAKET SENARYOSU! Halep'te Sıcak Gelişme! Irak’ta Sıcak Gelişme! Dikkat!..METEOROLOJİDEN UYARI! BİTLİS'TE ÇATIŞMA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÜRKİYE'NİN EN ÜNLÜ KALEMİ YAŞAMINI YİTİRDİ!..