Genel
29 Ağustos 2017 ( 2323 görüntülenme )

GEVŞEKLER, FIRILDAK, TETİKÇİLER... SABAH YAZARI TUNA'DAN AKP'YE!..

Hükümet'e yakınlığı ile bilinen Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna AKP'lilere sert eleştirilerde bulundu. 

Tuna, "AKP'li gevşeklerin veya sinsilerin yüzünden hiçbir dönemde olmadığı kadar "dindarlıkla" ahlak ayrı düşmüştür" dedi.

"Mesela, arkadaşlar veya bizimkiler söylemişse yanlış da olsa doğrudur demek, hakikate ihanettir" diyen, Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna AKP'lileri çok sert bir dille eleştirdi.

"AKP'li gevşeklerin veya sinsilerin yüzünden hiçbir dönemde olmadığı kadar "dindarlıkla" ahlak ayrı düşmüştür" diyen Tuna, "Bu AKP'li gevşeklerin ne sözlerine ne hallerine güvenmek mümkündür" dedi.

Tuna'nın o yazısından ilgili kısımlar şöyle:er" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"AK PARTİNİN RUHU ERDOĞAN"

"AKP'li gevşeklerin veya sinsilerin yüzünden hiçbir dönemde olmadığı kadar "dindarlıkla" ahlak ayrı düşmüştür. (AKP'li olmak, Dumanlı Ekrem'lerin 2002'den 2011'e kadar olduğudur. AK Partili olmak ise AK Parti'yi ruhundan yani Erdoğan'dan kopartmak isteyenlere karşı durmaktır.) Bu AKP'li fırıldakların... Bu atanamayan Ahmet Hakanlar sürüsünün ortak özelliği güvenilmez oluşlarıdır."

"GEVŞEKLER, FIRILDAKLAR, TETİKÇİLER, AHMAKLAR..."

"Bu AKP'li gevşeklerin ne sözlerine ne hallerine güvenmek mümkündür. Malumunuz, insanın yeryüzündeki serüveni, beşer olmaktan insan olmaya tekamüldür. Bu insanlıktan nasipleri kalmamış fırıldaklar... Asuman'ın bu pespaye tetikçileri tersine dönmüş ahmaklardır."

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ