Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2440 görüntülenme )

Tuğrul Türkeş'ten Saray savunması: Lan Git

AKP'li Tuğrul Türkeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sarayını, "'O binanın bilmem ruhsatı yok' Lan git. Sizin yaşadığınız evin ruhsatını veren devlet, kendi Cumhurbaşkanlığının evrakını mı eksik verecek?" sözleriyle savundu.
Saray savunması yaptı: Lan git...

Türkeş, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin abartıldığı kadar olmadığını vurgulayarak, ülkede külliyeden daha lüks oteller bulunduğunu bildirdi.

Türkiye'nin siyasetinin kilitlenmeye çalışıldığını savunan Türkeş, "Zengin adam lüks otel yapabiliyor da Türkiye Cumhuriyeti Devleti kendisini temsil etmek için bir tane taş binaya dört tane mermer, iki de lambri koydu diye bunu mesele mi yapacağız. Bu koskoca siyasi parti genel başkanlarına yakışıyor mu? Ayıp değil mi? Türkiye'nin siyasi meselelerini kilitliyorlar. 'O binanın bilmem ruhsatı yok' Lan git. Sizin yaşadığınız evin ruhsatını veren devlet, kendi Cumhurbaşkanlığının evrakını mı eksik verecek? Olur mu böyle bir şey? Siz inanıyor musunuz?" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Başkan Acehan, Türkeş'e tespih, AKP İlçe Başkanı Baki Demirbaş da 1974 yılında Alparslan Türkeş tarafından Tuğrul Türkeş'e verilen vekaletname hediye etti.


Kaynak : Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!.. Cihazınızdaki Saati Ayarlamayı Unutmayınız... FLAŞ!.. ÖĞRETMENLERE GECE YARISI MÜJDESİ!.. Bahçeli Ekibi'nin Şimdi de DELEGE OYUNU! Barzani'den PKK'ya Kınama! MANİSA'DA DURUM AĞIRLAŞIYOR... MİLLİ SAVUNMA BAKANI YOLDA!.. İNGİLTERE'DEKİ BOMBACININ BİR UCU TÜRKİYE'YE DOKUNDU!.. İsrail'den Gelen Şok İddia! ŞOK!.. ATATÜRK'E MECLİS'TE AMBARGO!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bir Pakette Neden 20 Sigara Var, Şimdi Anlaşıldı!