Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2408 görüntülenme )

Tuğrul Türkeş'ten Saray savunması: Lan Git

AKP'li Tuğrul Türkeş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sarayını, "'O binanın bilmem ruhsatı yok' Lan git. Sizin yaşadığınız evin ruhsatını veren devlet, kendi Cumhurbaşkanlığının evrakını mı eksik verecek?" sözleriyle savundu.
Saray savunması yaptı: Lan git...

Türkeş, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin abartıldığı kadar olmadığını vurgulayarak, ülkede külliyeden daha lüks oteller bulunduğunu bildirdi.

Türkiye'nin siyasetinin kilitlenmeye çalışıldığını savunan Türkeş, "Zengin adam lüks otel yapabiliyor da Türkiye Cumhuriyeti Devleti kendisini temsil etmek için bir tane taş binaya dört tane mermer, iki de lambri koydu diye bunu mesele mi yapacağız. Bu koskoca siyasi parti genel başkanlarına yakışıyor mu? Ayıp değil mi? Türkiye'nin siyasi meselelerini kilitliyorlar. 'O binanın bilmem ruhsatı yok' Lan git. Sizin yaşadığınız evin ruhsatını veren devlet, kendi Cumhurbaşkanlığının evrakını mı eksik verecek? Olur mu böyle bir şey? Siz inanıyor musunuz?" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Başkan Acehan, Türkeş'e tespih, AKP İlçe Başkanı Baki Demirbaş da 1974 yılında Alparslan Türkeş tarafından Tuğrul Türkeş'e verilen vekaletname hediye etti.


Kaynak : Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKPM'den KRİTİK TÜRKİYE KARARI! Cizre'de Yaralıların Bulunduğu İleri Sürülen O Sokaktan Son Görüntüler! Rusya'dan Türkiye açıklaması TÜRKİYE'DEN RUSYA'YA BÜYÜK HAMLE! İHRAÇ KARARINA BÜYÜK TEPKİ!.. Şehit cenazesinde Erdoğan'a Tepki Beyin Tümörü Belirtileri Nelerdir? FLAŞ İDDİA! Oktay Vural'dan Bahçeli'ye Rest!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
El Bab’da ÇATIŞMA!