Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 12061 görüntülenme )

TSK Açıkladı!

Saldırı hazırlığındaydılar...

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Irak’ın kuzeyi Zap bölgesinde keşif ve gözetleme unsurları tarafından tespit edilen ve hudut hattındaki üs bölgelerine saldırı hazırlığında olduğu belirlenen 9 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

TSK'dan yapılan açıklamada, yurt içinde ve Irak'ın kuzeyindeki bölücü terör örgütü barınma alanlarından kaçan bölücü terör örgütü mensubu 6 teröristin Şırnak'ın Silopi ilçesinde, 1 teröristin de Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerine silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğu ifade edildi. Açıklamada, Irak'ın kuzeyi Zap bölgesinde keşif ve gözetleme unsurları tarafından tespit edilen ve hudut hattındaki üs bölgelerine saldırı hazırlığında olduğu belirlenen bölücü terör örgütü mensubu 9 teröristin ise etkisiz hale getirildiği belirtildi.

Ayrıca, Türkiye genelinde bölücü terör örgütüne yardım ve yatakçılık yapan toplam 20 işbirlikçinin yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! GENELKURMAY'DA GÖREVLİ ALBAY'DAN KAN DONDURUCU İDDİA! DİKKAT!.. THY 23 SEFERİNİ İPTAL ETTİ!.. İşte O Liste... MHP ÇAĞRI HEYETİ'NDEN FLAŞ AÇIKLAMA! Erzurum, Aydın, Eskişehir, İstanbul, Bursa, Kayseri, Gaziantep, Denizli...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yunanistan'dan ÇOK CAN SIKICI KARDAK AÇIKLAMASI!