13059 görüntülenme08 Aralık 2018
‘TRT’Yİ PROTESTO EDEN GENÇ

"Sarı yelekliler", bugün başta Paris olmak üzere ülke genelinde akaryakıt zamlarını ve kötüleşen ekonomik koşulları protesto ediyor. Protestolar sırasında bir Türk'ün TRT'ye olan tepkisi sosyal medyada paylaşıldı.

MUHABİR KAÇTI

Paris'teki protestoya katılan sarı yelekli bir Türk'ün, olayları takip eden TRT muhabirini görünce tepki gösterdi. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde sarı yelekli yurttaş TRT'nin yayıncılığını sert sözlerle eleştirirken TRT muhabirinin uzaklaşmaya çalıştığı görüldü.

TÜRKİYE’DE GERÇEĞİ HALKA BİLDİRMEYEN TRT

Protestocu gencin Paris sokaklarında TRT ekibini göstererek ‘bakın arkadaşlar Türkiye’de hiçbir haberi vermeyen TRT şimdi Fransa’yı haber yapıyor’ diyerek tepki gösterdiği duyuluyor…

TRT HABER: ‘PKK SEMPATİZANI TRT EKİBİNE SALDIRDI

Göstericinin TRT Haber’e yönelik eleştirisi Twitter’da günün en çok paylaşılan videolarından biri oldu. TRT Haber ise konuya dair bir video hazırlayarak göstericinin ‘YPG/PKK sempatizanı’ olduğunu iddia etti. TRT Haber’in Twitter hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

‘ÇİRKİN SALDIRI’

"#Fransa'da TRT Haber'e çirkin saldırı. Savaş alanına dönen Paris sokaklarında, eylemlere destek veren ve 'Sarı Yelekliler'in arasına karışan terör örgütü YPG/PKK'nın yüzü maskeli sempatizanları @trthaber'i hedef aldı."

Kaynak: TRT Haber/ T24

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ