TRT'nin 55. yıl dönümünü kutlayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun mesajındaki ‘KOVBOY’ göndermesi dikkat çekti. Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, TRT'nin 55 yıl dönümünü kutlamak için yaptığı paylaşımda "Kovboylara bizden daha fazla yer verilmiş olmasına rağmen..." ifadelerini kullandı.

TRT'nin muhalefet partilerine sansür uyguladığı göndermesinde bulunan Karamollaoğlu, kanalın yayınlarında kendisi ve partisine "western filmler" kadar yer vermediğini dile getirdi. SP Lideri mesajında, "Bundan sonraki yayın dönemlerinde iktidarların değil, halkın kurumu olabilmelerini temenni ediyorum!" ifadelerini kullandı. Karamollaoğlu'nun Twitter'dan yaptığı TRT paylaşımı şöyle:

‘KOVBOYLARA BİZDEN ÇOK YAYIN’
"Kuruluş yıldönümü dolayısıyla TRT’yi ve emekçilerini tebrik ediyorum. Yayın hayatına başladığı günden beri kovboylara bizden daha fazla yer verilmiş olmasına rağmen bundan sonraki yayın dönemlerinde iktidarların değil, halkın kurumu olabilmelerini temenni ediyorum! #TRT55Yaşında" diyerek tarafsız ve adaletli yayın konusunda TRYT’ye gönderme yaptı.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ