Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Ağustos 2017 ( 456 görüntülenme )

TRT'DE HOŞAF TARTIŞMASI BÜYÜYOR...

Vatan Şaşmaz'dan ilginç 'organik hoşaf' açıklaması: MAVRAYA AÇIK


TRT’de yayınlanan “Bir Fikrin mi Var” yarışmasının sunucusu Vatan Şaşmaz, sosyal medyada gelen tepkiler üzerine açıklamada bulundu.

Hürriyet'te yer alan habere göre; 'Best FM’de Ufuk Karcı’nın sunduğu Konuşan Türkiye programında konuya dair açıklamalarda bulunan programın sunucusu Vatan Şaşmaz, Türkiye’nin özellikle sosyal medyada dalga geçme problemi yaşadığını söyledi, “Kimsenin yüzüne söyleyemeyeceklerini, sosyal medyada fütursuzca konuşularak mavra yapılıyor. Maalesef birisi kırılır mı, saygı sınırını aşar mı?’ kimse bunu düşünmüyor” dedi.

JÜRİ KENDİNDEN GAYET EMİNDİ...

Vatan Şaşmaz, “Jüriye sordum. Tamam başarılı bir içecek… Bu içeceğin pastörize edilmeden bozulmadan raflarda saklanılabilmesi de gayet iyi… Ama emin misiniz diye. Kendilerinden gayet emindiler; ‘Hayır… Bu bir girişimcilik başarısıdır. Bu milli içeceklerimizden birini anlatmayı başarırsa, muazzam bir başarı elde eder’ dediler"diye konuştu.

Şaşmaz, "Alzheimer Çipi projesi Organik Hoşafa yenildi iddiaları doğru değil. Her ikisi de finale kalmıştır. Sonuçta finalde kazanan ise bambaşka bir proje olmuştur. " dedi.

'PROBLEM HOŞAF İSMİ, MAVRAYA AÇIK'

Şaşmaz şöyle devam etti: Ben de en nihayetinde sunucuyum. Ama göyle bir olayda da sunucunun dövülmesi de hep gelenek. Ben buna alışığım. Ama şunu unutmamak lazım. Orada hayalleri kırılan bir gıda mühendisi kızımız var. İnsanların konuşurken, bunu da unutmamak lazım. Problem hoşaf ismi, kulağa biraz komik gelmesinden dolayı mavraya gayet açık olması.”

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. TÜRKİYE DAHİL 74 ÜLKEYE SİBER SALDIRI!.. Ankara'da FETÖ OPERASYONU! BU DA OLDU... YARIN HAVA NASIL OLACAK? BİZZAT BAKAN EROĞLU AÇIKLADI... Ödeneklerde Dikkat Çekici Büyüme! Numan Kurtulmuş'tan ŞOK İTİRAF! YÖK'ten Kapatılan Harp Okulları Hakkında Açıklama! Dikkat! Bu Gece Yola Çıkacaklar, Dikkat! Cumhurbaşkanı Erdoğan Suçlular için Öyle Bir Adres Gösterdi ki...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan TRT'ye Dizi Oluyor!