Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2391 görüntülenme )

TRT'DEN TEKZİP

TRT Genel Müdürlüğü "İslam'da kadın nasıl dövülür" konulu videonun kurumla bir bir ilgisi olmadığı açıkladı...
  TÜRKİYE RADYO-TELEVİZYON KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

 23.06.2015

 TEKZİP METNİDİR

Geçtiğimiz günlerde sosyal ağlarda yayılmaya çalışılan "İslami Usullere Göre Kadın Dövme Dersleri" başlıklı videonun TRT Diyanet ile ilgisi yoktur. TRT Diyanet logosunun montaj ile videoya konulduğu da açıkça anlaşılmaktadır.

İlgili video ve haber açıklama yapmamıza rağmen internet sayfanızda ve sosyal medyada yayınlanmaya devam ettiğini üzülerek şahit oluyoruz. Belirtilen videonun yayınlandığı kanallar başta olmak üzere, Kurumumuzun tüm hukuki hakları saklı kalmak kaydıyla, sahte TRT Diyanet logosu montajlı ilgili videoyu ve haberi sitenizden kaldırmanızı ve yerine açıklama metnimizi yerleştirerek 5651 sayılı Kanunun 9. maddesi gereğince bir hafta süreyle yayınlanmasının sağlanmasını, aksi halde yasal yollara başvurulacağını önemle rica ederiz.

Saygılarımızla...

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2. Bombacı Ömer Deniz Dündar’ın Babası Konuştu KILIÇDAROĞLU'NU İTHAM EDEN RAPORDA SKANDAL GELİŞME!.. Meral Akşener'den İhraç Tepkisi! Pasaportlarda YENİ UYGULAMA! Belçika ve Fransa'da Terör Alarmı! Dikkat!.. GİDEN DE GERİ DÖNÜYOR... Amirden polis memuruna: Sık lan sık PUTİN'DEN 15 TEMMUZ'A İLİŞKİN İLGİNÇ AÇIKLAMA!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kahraman Gazi'den PKK'ya Şok Mesaj: KAÇMAYIN, YİNE GELİYORUM!