21276 görüntülenme07 Temmuz 2020
Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Nabzı programında AKP'li eski Milletvekili Resul Tosun'a tepki gösteren İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, "Size yazıklar olsun, terbiyeli ol’ diyerek sert ifadelerle uyardı.

‘TERBİYELİ OL, İNSANIN SİNİRİNİ BOZMA’
İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, AKP eski Milletvekili Resul Tosun ve gazeteci Metin Özkan'ın konuk olduğu programda gergin anlar yaşandı. AKP'li Resul Tosun'a tepki gösteren Dervişoğlu "Size yazıklar olsun" ifadelerini kullandı. Resul Tosun'un, "İade ediyorum" şeklinde yanıt vermesinin ardından Dervişoğlu, "Neyi iade edersen et. Biraz terbiyeli ol. İnsanın sinirini bozma. Neyin cevabını verdin? Senin söylediğin muteber bir tane cümle yok ki cevap vereyim" dedi. Dervişoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

‘MİLLETİN AKLINI BULANDIRMA, SAYGILI OL’
"Siz bu işin hiçbir tarafında yoksunuz. Bu tartışmalarla kamuoyunun beynini bulandırmanın hiçbir anlamı yok. Ben anlatmaya çalışacağım ama siz doğruları dinlemekten rahatsız oluyorsunuz. Biraz saygılı olun"

HABERTÜRK’E UYARI ‘KONUKLARINIZI İYİ SEÇİN’
Didem Arslan Yılmaz'dan da bir istekte bulunan Dervişoğlu, "Sizden bir istihramım var. Beni programınıza konuk ederken konuklarınızı dikkatli seçmenizi istihram ediyorum. Ben böyle kamuoyunu rahatsız eden insanlarla tartışmak istemiyorum" dedi.

Kaynak: Yeniçağ/gunboyu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ