7194 görüntülenme22 Temmuz 2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası yapılan yazılı açıklamada terörle mücadele vurgusu yapılırken, "Milli birlik ve beraberliğimiz ile bekamızı tehdit eden PKK/KCK-PYD/YPG, DEAŞ ve FETÖ başta olmak üzere tüm terör örgütlerine karşı yürütülen mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceği ifade edilmiştir" ifadeleri kullanıldı. Daha önce de Erdoğan ‘Son fetöcü de yok edilinceye kadar mücadelemiz sürecek’ demişti.

‘NEDEN BU ÖRGÜT HAKKINDA DAVA AÇILMIYOR’
Öte yanda emekli albay Erdal Sarızeybek ‘Fetö örgütü hakkında açılmış bir dava olmadığını’ söyledi. Bu tehdidin yok edilebilmesi için tez elden davaların birleştirilmesini ve örgütün gerçek yüzünün ortaya çıkarılarak hak ettiği cezaya çarptırılmasını aksi halde Türk Milletinin rahat bir uyku göremeyeceğini vurguladı.

‘FETÖ’NÜN ABİ VE ABLALARI, İMAMLARI NEREDE’
Fetö terör örgütünün çökertilebilesi için önce cemaati kuran imamların, ardından da F Tpini örgütleyen fetö abi ve ablalarının üzerine gidilmesini söyleyen Sarızeybek, ‘önce örgütü kuran kadroları açığa çıkarın, Cemaat tabanını oluşturan imamları bulun, ancak bu şekilde örgütün yönetici kadrolarına ulaşılabilir ve örgüt çökertilebilir’ dedi.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ