Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2398 görüntülenme )

TOKİ'DEN EV ALANLAR DİKKAT! SON GÜN 30 EYLÜL

Aklınızda olsun...

TOKİ'DEN KAMPANYA

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya, borcunu ödeyerek tapusunu hemen almak işyeri ve konut alıcılarını kapsıyor. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim uygulanacak.

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve işyeri alıcıları, 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Kampanyadan, satışları 2013 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2013 yılı sonuna kadar başlamış konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projeler indirim kampanyasına dâhil edilmedi(Cumhuriyet).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GENELKURMAY 2. BAŞKANI KONUŞTU... ORTALIK KARIŞTI!.. MUŞ'TA BOMBALI SALDIRI Öcalan Çağırmıştı, Cezaevinde Öldü Türkiye'de Her 5 Yöneticiden 4'ü... Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Çıkan Yangında BÜYÜK ŞÜPHE! Nihayet O Gözaltına Alındı! ŞOK! İki Kez Ağırlaştırılmış Müebbet! Sadettin TANTAN'dan KRİTİK UYARI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dağlıca'nın Sorumlusu Hükümet'ten Başkası Değil