Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2402 görüntülenme )

TOKİ'DEN EV ALANLAR DİKKAT! SON GÜN 30 EYLÜL

Aklınızda olsun...

TOKİ'DEN KAMPANYA

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya, borcunu ödeyerek tapusunu hemen almak işyeri ve konut alıcılarını kapsıyor. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim uygulanacak.

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve işyeri alıcıları, 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Kampanyadan, satışları 2013 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2013 yılı sonuna kadar başlamış konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projeler indirim kampanyasına dâhil edilmedi(Cumhuriyet).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşçilerin Aleyhine AKILALMAZ TEKLİF! 3 günde 5 ekonomi zirvesi Beyaz Saray'dan Şaşırtıcı Açıklama! Diyarbakır’da F-16 DÜŞTÜ! ERDOĞAN'DAN ŞOK REFERANDUM UYARISI!.. iRAN'dan Rus Büyükelçisi'ne Saldırıya İlişkin Resmi Açıklama! FLAŞ!.. 41 İL'DE VALİLER DEĞİŞTİ!.. İŞTE O İLLER... ŞOK!.. HÜSEYİN ÇAPKIN VE AVNİ MUTLU'YA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÜNLÜ RESTORAN'DA SİLAHLI SALDIRI!