Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2387 görüntülenme )

TOKİ'DEN EV ALANLAR DİKKAT! SON GÜN 30 EYLÜL

Aklınızda olsun...

TOKİ'DEN KAMPANYA

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya, borcunu ödeyerek tapusunu hemen almak işyeri ve konut alıcılarını kapsıyor. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim uygulanacak.

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve işyeri alıcıları, 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Kampanyadan, satışları 2013 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2013 yılı sonuna kadar başlamış konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projeler indirim kampanyasına dâhil edilmedi(Cumhuriyet).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AĞIR KRİZ!..RUSYA'DAN ABD'YE TEHLİKELİ ÇIKIŞ!.. Barzani'nin televizyonunda 'Kürdistan' hava durumu Olağanüstü Kuzey Kore TOPLANTISI! Efkan Ala'dan Demirtaş'a sert tepki! ŞOK!.. Darbe Davasında İLGİNÇ DURUM! ŞOK! Tanklar Diyarbakır'a Geri Döndü! Zonguldak'ta Kaçaktan Gelen Ölüm! CÜMBÜŞE BAKIN!.. FUATAVNİ GERİ DÖNDÜ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MİT Tırları Daha Çok Konuşulacak