Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2409 görüntülenme )

TOKİ'DEN EV ALANLAR DİKKAT! SON GÜN 30 EYLÜL

Aklınızda olsun...

TOKİ'DEN KAMPANYA

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni bir indirim kampanyası başlattı. Kampanya, borcunu ödeyerek tapusunu hemen almak işyeri ve konut alıcılarını kapsıyor. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim uygulanacak.

İndirim kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve işyeri alıcıları, 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunabilecekler. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.

Kampanyadan, satışları 2013 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2013 yılı sonuna kadar başlamış konut ve işyerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projeler indirim kampanyasına dâhil edilmedi(Cumhuriyet).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dolar'da SON DURUM! ABD-RUS ÇEKİŞMESİNDE KRİTİK AÇIKLAMA!.. FLAŞ!.. BOYDAK HOLDİNGTE BİR GARİP KAYYIM SEVİNCİ!.. ŞOK!.. BİLECİK'TE BALIK KATLİAMI!.. Bir Devlet Kurumu DAHA! OLACAK İŞ DEĞİL... Muğla'da AĞIR SKANDAL! Ünlü İşadamı Vefat Etti! Türk Devinin Hisseleri Satılıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dolar'da Son DURUM!