Politika
18 Eylül 2017 ( 123 görüntülenme )

TİREBOLU MHP TEŞKİLATINDA DEPREM!..

Tirebolu MHP İlçe Teşkilatında tam bir şok yaşanıyor. İlçede MHP’ye kayıtlı üyelerden 150 kişi, Seçim Kuruluna birer dilekçe vererek, partilerinden istifa etti.

Aralarında Tirebolu MHP İlçe Teşkilatında eski dönemlerde İlçe Başkanlığı ve Kadın Kolları Başkanlığı yapan isimlerin de bulunduğu 150 kişinin toplu olarak istifa etmesi, teşkilatta şok etkisi yaratırken; MHP’den istifa eden üyelerin, Meral Akşener’in Ekim ayında kuracağı partiye kayıt olacakları bildirildi.

Tirebolu’da MHP’den istifa eden isimler arasında eski İlçe Başkanları Hüseyin Anlar, Halil Hikmet Hıdır, Nurettin Cebeci, Mehmet Pir ve Hamit Hanoğlu ile Kadın Kolları Başkanlarından Pınar Karadeniz, Nevin Hanoğlu ve Nephan Karadeniz’de bulunuyor.

Tirebolu MHP İlçe Teşkilatından istifa eden isimlerin başında gelen eski İlçe Başkanı Hamit Hanoğlu, Meral Akşener’in kuracağı yeni teşkilatta Üst Kurul Üyesi olarak görevlendirilirken; Giresun’da aynı göreve eski milletvekili Orhan Erzurum’un getirildiği öğrenildi.


 Üst Kurul Üyesi Hanoğlu, Tirebolu’da MHP’den istife eden ve daha önceden ihraç edilen isimlerin, Ekim ayında Meral Akşener’in kuracağı yeni partiye kayıt olacaklarını ve teşkilatta yeni istifaların da olacağını söyledi.
Kaynak: Tirebolu Ekspres

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ