1600 görüntülenme03 Kasım 2018
Türk Hava Yolları'nın Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott tarafından çekilen yeni reklam filmi Youtube üzerinden yayına girdi. Film önümüzdeki günlerde tüm dünya televizyonlarında gösterilecek.

Yeni reklam filmini, Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün sosyal medya hesabından paylaştı. Çekim mekanı olarak THY’nin 777’si, İstanbul Havalimanı ve İstanbul’un güzelliklerinin kullanıldığı reklamda yeni kabin memuru üniformaları da dikkat çekiyor.

İNGİLİZ YÖNETMEN

Ünlü yönetmen Ridley Scott, Cennettin Krallığı, Kara Şahin Düştü, Gladyatör, Alien, Blade Runner gibi dev bütçeli filmlerin yönetmenliği yaptı. Ridley Scott (d. 30 Kasım 1937, Durham, İngiltere) üç kez Oscar'a aday gösterilmiş, sör unvanına sahip İngiliz film yönetmeni ve yapımcısıdır.

THY KIYAFETLERİNİ DE İTALYANA YAPTIRMIŞTI

İSTANBUL Yeni Havalimanı açılışı öncesi Türk Hava Yolları'nın (THY) kabin memurları yeni kıyafetleriyle boy gösterdi. Kabin memurları THY check-in kontuarı önünde poz verdi. Yeni üniformaların tasarımı, Milanolu modacı Ettore Bilotta'ya ait.

BU NASIL YERLİ VE MİLLİ DURUŞ

Türk Hava Yolları'nın yeni personel üniformalarını İtalyan moda tasarımcısı Ettore Bilotta'ya hazırlatmasına tepkiler durmuyor. Türk moda tasarımcılarından sonra, işadamları, dernekler, iş kadınları da ayağa kalktı...

TÜRK MODA TASARIMCILARI TEPKİLİ

Türk moda tasarımcılarının birbiri ardına yaptığı açıklamalardan sonra tekstilciler, işadamları, dernekler de ayağa kalktı. Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) bir açıklama yaptı ve “Ülkemizin dünya çapındaki global markalarından biri olan Türk Hava Yolları’nın lansmanı yapılan yeni üniformaları için Türk tasarımcılarına işbirliği talebi gelmemiş olmasını Moda Tasarımcıları Derneği olarak kınıyoruz” dedi.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ