Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2366 görüntülenme )

Teröristler Cami Girişine Bomba Döşedi

Teröristler cami hoparlöründen sözde PKK marşı çaldılar! Mardin'in Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağı 5'inci gününde devam ederken, teröristler girişine mayın döşediği caminin hoparlörlerinden sözde PKK marşı çaldı.
 Mardin'in Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağı 5'inci gününde devam ederken, teröristler girişine mayın döşediği cami hoparlörlerinden sözde PKK marşı çaldı.

250 hendek ve barikatın tespit edildiği Nusaybin'de 20 hendeğin kapatıldığı öğrenilirken, ilçedeki çatışmalarda 1 kadın öldü, 2'si çocuk, 1'i polis, 10 kişi yaralandı.
Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK varlığına karşı yapılan operasyonlar nedeniyle 13 Kasım'da ilan edilen sokağa çıkma yasağı 5'inci gününde devam ediyor.

Çok sayıda özel harekat polisinin katılımıyla düzenlenen operasyonların da sürdüğü ilçede, güvenlik güçleri bir taraftan teröristlerle çatışırken, diğer taraftan hendek ve barikatları etkisiz hale getirebilmek için çok yönlü çalışma yürütüyor. 250 hendek ve barikatın tespit edildiği ilçede, şu ana kadar 20'ye yakın hendeğin kapatıldığı belirtildi. İlçede, 5 gün içerisinde yaşanan çatışmalarda ise, 1 kadın hayatını kaybetti, 2'si çocuk, 1'i polis, 10 kişi yaralandı.
Öte yandan, ilçede teröristlerce Abdulkadirpaşa Mahallesi Kartopu sokağında bulunan Seyitler Camii'nin girişine bomba tuzaklandığı ve camiye giren teröristlerin hoparlörden sözde PKK marşı çaldığı belirtildi. Tuzaklı bombanın bir süre sonra patlatıldığı bildirilirken, bu yüzden bazı ev ve iş yerleri ile su ve elektrik hatlarının zarar gördüğü kaydedildi.


Kaynak 
 : Yenişafak

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekonomi Bakanı Nasıl Temel Atacağını Şaşırdı Genelkurmay'dan ANITKABİR Açıklaması! Siber Savaş Şimdi Başlıyor! BAKIN BİNALİ YILDIRIM NE OLDU!.. ODTÜ'den Güzel Haberler Türkmen Komutan Yardımcısı: Rus Pilotların İkisini De Vurduk FLAŞ!.. ADALET YÜRÜYÜŞÇÜLERİNE ULUSLARARASI DESTEK!.. CHP ve MHP'nin bir adım ileri atmasının zamanı, ne zaman?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Nusaybin'de Çatışma Sürüyor...