Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2421 görüntülenme )

Terörist yakaladığını öldürüyor; Bakanlar da Bayram ziyaretlerinde oy istiyor!

Beytüşşebap'ta 112 acil sağlık ekibini kaçırdılar, şoförünü öldürdüler! Teröristlere DUR diyen yok!
  SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Şırnak’ın Beytüşşebap İlçesinde güvenlik güçleri ve teröristler arasında çıkan çatışmada yaralıları almaya giderken PKK'lı teröristler tarafından kaçırılan ambulansın şoförününün, şehit edildiğini söyledi.

Seçim bölgesi Bursa'daki incelemelerini sürdüren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Merinos Atatürk Kongre ve Kültürk Merkezi’nde partisince düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. İçişleri eski Bakanı Efkan Ala'nın da hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde konuşan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada yaralıları almaya giden bir ambulansın, PKK’lı teröristler tarafından kaçırıldığını söyledi.

Müezzinoğlu, " Terör bize bayramımızı zehir etti. Bu gün de yine sabah 2 tane şehit, 11 tane yaralımızın haberini aldık. İnsanlık dışı tuzak kuran bu terör örgütü ne yazık ki yaralı kurtarmaya çalışan 112 ekiplerini kaçırdı. Ekiplerimizden haber alamıyoruz. Bunların bir dava ile insanlık ile alakası yok. Bunların tek dertleri dış dünyada bu ülkenin birlik ve beraberlik içerisinde rahatsız olmaya maşalık yapmaya niyeti var. Bu maşaların bu tuzaklarını bozacak ve bu yanlışlarını onlara ağır ödetecek bir millet var" diye konuştu.

Müezzinoğlu konuşmasını sürdürürken danışmanlarından biri önüne bilgi notu koydu. Bunu okuyan Müezzinoğlu, "Maalesef ambulans şoförümüzü şehit etmişler. Allah bunları kahretsin. Bu millet size bu bedeli ödedetecek" dedi.

Bakan Müezzinoğlu konuşmasının ardından gazetecilerin sorusu üzerine, ambulansta bulunan diğer görevliler hakkında her hangi bir bilgi alamadıklarını, öğrendiklerinde kamuoyu ile paylaşacaklarını söyledi.

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Engin Alan'dan çok konuşulacak röportaj... Şimdi de Meral Akşener'i hedef aldılar!.. Esad, Rus Krizi Hakkında İlk Kez Konuştu! FLAŞ! ABD MAHKEMESİ'NDEN İLGİLİSİNE "TOKAT GİBİ" KARAR! TSK'dan 24 asker açıklaması TRABZON'da ŞAŞIRTICI PANKART!.. Erdal Sarızeybek Kimdir Flaş! Genelkurmay Teröristlerin Barınak Görüntülerini Yayınladı... İşte O Görüntüler...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiye Antarktika'da Bilimsel Araştırma Üssü Kuruyor