Reklamlar
Anasayfa » Haber
14 Şubat 2015 ( 2353 görüntülenme )

Terör örgütü 15 Şubat’a hazırlanıyor

Türkiye’ye getiriliş tarihi 15 Şubat’ı bebek katili Abdullah Öcalan’ın affedilmesi için bir tarih olarak belirleyen terör örgütü PKK yandaşları, Avrupa’da ve ülke içinde yürüyüşleri bildirilerle de destekliyor.
 Terör örgütünün sözde devlet yapılanması KCK’dan yapılan açıklamada, Öcalan’ın uluslararası bir komploya kurban gittiği öne sürülerek bölücü yandaşları Avrupa ve Türkiye’de yürüyüşlere çağrıldı ve şöyle denildi: “Uluslararası hegemonik güçler, bölge gerici güçleri ve işbirlikçi çizgi, Orta Doğu’nun yeniden dizayn edilmesinde Öcalan’ı ve Kürdistan özgürlük hareketini engel olarak görmüşlerdir. Komplonun diğer bir amacı ise, Kürt - Türk düşmanlığını geliştirip halkları birbirini boğazlatan bir çatışma sürecine çekmekle Türkiye üzerindeki planlarını daha kolay hayata geçirmek olmuştur.

15 Şubat uluslararası komplosu tarihte benzeri olmayan haksız, temelsiz, vicdansız biçimde geliştirilen insanlığın yüz karası, Kürt halkı için ise tam bir tufan olmuştur. Söz konusu olan kirli ekonomik, siyasi çıkarlar olunca ABD, Rusya ve Avrupa devletlerinin her türlü demokratik insani değerleri nasıl ayaklar altına aldığı 15 Şubat komplosuyla bir kez daha tüm çıplaklığıyla ortaya çıkmıştır. 15 Şubat komplosu bu anlamda demokrasi, özgürlük ve tüm insani değerlere karşı işlenen bir suçtur.”

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kar Geri Geldi Almanya’dan SKANDAL KARAR! Tuğrul Türkeş: Haftaya Her Şeyi Açıklayacağım BANK ASYA İçin Son Karar Açıklandı! İlk Ziyaretini Yapıyor! Sınıra Askeri Sevkiyat! Dünya Sağlık Örgütü'nden Acil Uyarı Suriye'ye Müdahale Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CEMAATLER SAVAŞIYOR MU