Reklamlar
Anasayfa » Haber
14 Şubat 2015 ( 2360 görüntülenme )

Terör örgütü 15 Şubat’a hazırlanıyor

Türkiye’ye getiriliş tarihi 15 Şubat’ı bebek katili Abdullah Öcalan’ın affedilmesi için bir tarih olarak belirleyen terör örgütü PKK yandaşları, Avrupa’da ve ülke içinde yürüyüşleri bildirilerle de destekliyor.
 Terör örgütünün sözde devlet yapılanması KCK’dan yapılan açıklamada, Öcalan’ın uluslararası bir komploya kurban gittiği öne sürülerek bölücü yandaşları Avrupa ve Türkiye’de yürüyüşlere çağrıldı ve şöyle denildi: “Uluslararası hegemonik güçler, bölge gerici güçleri ve işbirlikçi çizgi, Orta Doğu’nun yeniden dizayn edilmesinde Öcalan’ı ve Kürdistan özgürlük hareketini engel olarak görmüşlerdir. Komplonun diğer bir amacı ise, Kürt - Türk düşmanlığını geliştirip halkları birbirini boğazlatan bir çatışma sürecine çekmekle Türkiye üzerindeki planlarını daha kolay hayata geçirmek olmuştur.

15 Şubat uluslararası komplosu tarihte benzeri olmayan haksız, temelsiz, vicdansız biçimde geliştirilen insanlığın yüz karası, Kürt halkı için ise tam bir tufan olmuştur. Söz konusu olan kirli ekonomik, siyasi çıkarlar olunca ABD, Rusya ve Avrupa devletlerinin her türlü demokratik insani değerleri nasıl ayaklar altına aldığı 15 Şubat komplosuyla bir kez daha tüm çıplaklığıyla ortaya çıkmıştır. 15 Şubat komplosu bu anlamda demokrasi, özgürlük ve tüm insani değerlere karşı işlenen bir suçtur.”

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. KILIÇDAROĞLU REFERANDUM İÇİN ÖYLE BİR İDDİA DA BULUNDU Kİ... ŞOK! Türkmenlere Büyük Saldırı! Tunceli Valiliği'nden Kamuoyuna Önemli Duyuru! Ve İsrail Düğmeye Bastı, önce Irak, sonra Mısır ve şimdi de Suriye Sağlam Durmanın İşte 10 Yolu... Orgeneral Hulusi Akar, El Bab Karargahında! Bahçeli'den Erdoğan'a Kabus! Mardin'de Çatışma Çıktı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PKK Bu Yaptığı Terör Değil, Katliam! Son Anda...