2198 görüntülenme25 Mart 2020
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin, corona virüsüne yakalanarak hastanede tedavi altına alınan babası için bir paylaşımda bulundu. Çetin, “Bu duruma vesile olan herkesten hesap sormak istiyorum” derken, yaşadığı üzüntüyü kelimelere döktü. Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin’in Instagram’dan yaptığı paylaşım şöyle;

‘KANIMA DOKUNUYOR’
“24 saattir hiç uyumadım… Buna sebep olanların hiçbir bedel ödemeden evlerinde rahatça oturmaları kanıma dokunuyor. İnanılmaz sinirliyim. Buna vesile olanlardan bir evlat olarak teker teker hesap sormak istiyorum. Haksızlığa uğradığımı düşünüyorum ve isyan etmek istiyorum.

‘İÇİM ACIYOR’
“Akşam olunca haber alamıyoruz, bir türlü sabah da olmuyor, geçmiyor da zaman bir tek yazmak iyi geliyor sanırım. O bize olan her şeyi göğüsler hep, onun için ben de bunu göğüsleyebilsem onun için diyorum, onu da yapamıyorum. Hiçbir şey yapamamak da canımı acıtıyor. Uzun lafın kısası ona bir şey olacak korkusunu içimden atamıyorum çünkü o bizim dağımız ve dağımız giderse bağımız kopar bizim.”

NELER OLDU?
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in, corona virüsü testinin pozitif çıktığı açıklandı. Haberin duyulmasının ardından sosyal medya kullanıcıları, Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) tepki yağdırdı. Beşiktaş maçının oynanma kararı verilmesini eleştiren sosyal medya kullanıcıları, yaptıkları paylaşımlarla TFF Başkanı Nihat Özdemir’in istifa etmesi gerektiğini savundular.

TERİM ‘BİZİM ÇOCUKLARIMIZIN CANI YOK MU’ DEMİŞTİ
Geçtiğimiz gün Türk Telekom Stadı'nda oynanan maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, risk altında olduklarını söyledi. Koronavirüs nedeniyle dünyada alınan önlemlere değinen tecrübeli teknik adam, şu ifadeleri kullandı:

‘RİSK ALTINDA NASIL OYNATIYORSUNUZ’
"Global bir sorunla karşı karşıyayız. Ülkeler olağanüstü hal ilan ediyor. Dünyadaki tüm büyük ligler ertelendi. Aklınıza NBA'in erteleneceği gelir miydi? NBA ertelendi. Ayrı sahalarda oynamalarına rağmen tenis maçları ertelendi. Milyonlar, hatta milyarlar 'Futbol insan hayatından önemli değil.' cümlesini ana haberlerde, spor haberlerinde, gazetelerde ve televizyonlarda kuruyor. Bizi toplumun uyuşturucusu gibi... Seyircili oynanan bir spor dalını seyircisiz ve risk altında oynatıyorsunuz."

‘HEPİMİZİN HAYATI TEHLİKEDE’
“Sağlığımız ve hayatımız söz konusu. Böyle de bir illet var. Hepimiz elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Bizim, oyuncuların ve sizlerin hayatı söz konusu. Burada akreditasyon sahibi 850 kişi var. Çok yakınız. Hani 1-1,5 metreden uzak duracaktık. Oyuncuların öpüşmesine mani olabilir misiniz? İmkanı yok. Hepimizin hayatı tehlikede. “ şeklinde konuştu.

Kaynak: Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ