Reklamlar
Anasayfa » Haber
13 Haziran 2017 ( 625 görüntülenme )

TATİLE ÇIKACAKLARIN DİKKATİNE... İŞTE O HARİTA...

İşte Türkiye’nin temiz plajları… İstanbul’da nerelerde denize girilir?


Okullar kapandı, yazlıkçılar plan yapmaya başladı. Eğer bu sene nerede denize gireceğinizi araştırıyorsanız, Türkiye'nin temiz sahillerini tek tek bulabileceğiniz bu haritaya bakarak kendinize deniz tatili rotası çıkarabilirsiniz. 

Peki İstanbul'da kalanlar hafta sonu serinlemek için nerelere gidecek? 

İstanbul Halk Sağlığı Müdürü Dr. Abdullah Emre Güner, İstanbul'da 85 yüzme alanı belirlediklerini açıkladı.

2017 yılı için yüzme alanları belirlendi. http://yuzme.saglik.gov.tr/ sitesinden ayrıntılı olarak Türkiye’nin denize girilebilecek tüm noktaları bulabilirsiniz.
istanbul-1
İstanbul’da 85 noktada denize girilebileceğini açıklayan Dr. Güner, “Halkımızın, İl Yüzme Suyu Komisyonunca belirlenmiş ve Türkiye Halk Sağlığı Kurumunca yayınlanmış yüzmeye açıkça izin verilen veya yüzmenin yasaklanmadığı alanları tercih etmesi, sağlık ve güvenlikleri açısından büyük önem arz ediyor.” dedi.
turkiye-1

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'de İstifa! Maltepe'de 8 Katlı İş Merkezinde Yangın Reina Saldırısında GÖZALTI! BAYRAMDA HAVA NASIL OLACAK?.. SON BİLGİ... BAHÇELİ'ye AĞIR ŞOK! Bu PKK artık terör değil, intikam çığlıkları Atıyor: ASKERİMİZE KİN DOLU SALDIRI! Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Skandal Irak Açıklaması! MHP'de OLAĞANÜSTÜ KURULTAY!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Diyarbakır'da Son Durum!