Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Ağustos 2017 ( 1711 görüntülenme )

TATİLCİLERE SON DAKİKA UYARISI!

Ç.UKTOB: REZERVASYONU SON DAKİKAYA BIRAKMAYINIZ

Çukurova Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (ÇUKTOB) Başkanı Murat Demir, Kurban Bayramı'nda tatile çıkacaklara yaşanacak yoğunluk nedeni ile 'son dakikaya kalmayın' uyarısında bulundu.


ÇUKTOB Başkanı Murat Demir, Kurban Bayramı tatilinin Ramazan Bayramı tatilini aratmayacağını belirterek, "Tatilciler şimdiden rezervasyon yaptırmaya başladı. Özellikle Akdeniz Bölgesi'nde büyük bir yoğunluk bekliyoruz. Mersin’e ilgi günden güne artıyor. Akdeniz müşterisi doğayı, kültürü istiyor. Biz burada küçük otellerimizle, doğamızı, denizimizi ön plana çıkıyoruz. Vatandaşın ilk tercih nedeni de doğa zaten" dedi.

Henüz resmi bir açıklama olmadığını ama bayram tatilinin uzatılmasını heyecanla beklediklerini ifade eden Demir, "2-3 günlük tatiller hem bizim için hem de tatilciler için pekiyi olmuyor. Hem yoruluyorlar, o tatilden hiçbir şey anlamıyorlar hem de maddi açıdan zorlanıyorlar. Türkiye’ye gelen turist sayısında da artış var. Doluluk oranı günden güne artıyor. Benim uyarım rezervasyonlar son dakikaya bırakılmamalı" diye konuştu.

Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkeş'in Eşinden Bomba İddia! "ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN UZUN ADAM" DEDİ... BAKIN NE OLDU!.. MİT Tırlarına Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı FUATAVNİ Bu Kez MHP Kurultayı'na Çengel Attı! ŞOK!.. RUSYA'DA İLGİNÇ KUTLAMA!.. Iğdır-Doğubayazıt Yolunda Çatışma Zarrap Dosyası... 8.5 Milyar Dolar Rüşvet! Almanya'dan ŞOK TÜRKİYE AÇIKLAMASI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOĞAN KONUŞTU... İŞİN RENGİ DEĞİŞTİ!..