Reklamlar
Anasayfa » Haber
09 Eylül 2017 ( 2112 görüntülenme )

DÜNYA SARSILACAK!.. AKP'DEN YENİ EVRİM TEORİSİ!..

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş evrimle ilgili bir soruya şu yanıtı verdi: Hayır evrime inanmıyorum. Ama evrimi kullanıyor muyum, kullanıyorum.”


EVRİME TORNANİVADA BENZETMESİ

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Alparslan Durmuş, evrim teorisi için tornavida ve penseye benzetmesi yaptı. Durmuş, “Tornavidaya inanıyor musunuz? Penseye inanıyor musun? Penseyi kullanıyor musun? Evet. Aynı şekilde ben evrime inanıyor muyum? Hayır evrime inanmıyorum. Ama evrimi kullanıyor muyum, kullanıyorum” dedi.

Durmuş, şöyle devam etti:

"BENİM İÇİN TORNAVİDA ALET ÇANTASI"

 “Evrimi nerede kullanıyorum? Biyoteknolojide kullanıyorum, gen teknolojisinde kullanıyorum. Biyolojik bir takım konuları açıklamakta kullanıyorum. Yani benim için tornavida, alet çantası. Her teori zaten alet çantasıdır. Ben şunu söylüyorum net olarak, biz evrimi kaldırdık mı cümlesi, siz Fransız ihtilalini kaldırdınız mı, siz Osmanlı Devleti’nin yıkılışını programlardan kaldırdınız mı cümlesi kadar saçma bir cümledir."

"BİZ EVRİMİ KALDIRMADIK, DÜZENLEME YAPTIK"

" Çünkü varolan bir şeyi kaldırmazsınız. Model sunarsınız, es geçersiniz. Bu yüzden soru, Evrim teorisine dair es geçtiniz mi? Hayır. Biz evrim teorisine dair bir düzenleme yaptık. Evrim konusu taraftarları ve karşıtları gibi, takım tutar gibi ele alınacak bir konu değil öncelikle. Böyle bir moddan çıkmamız lazım.”

kaynak:sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK! AKP KURUCUSUNDAN AKIL ALMAZ İDDİA METEOROLOJİDEN UYARI ÜSTÜNE UYARI! FLAŞ!.. POLİSE YENİ KIYAFET!.. FLAŞ!.. TÜRKİYE BAŞBAKAN'IN BU SÖZLERİNİ KONUŞUYOR... Bakan Müezzinoğlu'ndan Kıdem Tazminatı Açıklaması! 13 Bin Mülteci Kayıp! MECLİS'TE TARTIŞMA BÜYÜDÜ! Dev Operasyon!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MALATYA'YA GÜZEL HABER...