Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2379 görüntülenme )

Sur'dan Gelen Son Bilgiler...

Allah hepimizin yardımcısı olsun!
  Diyarbakır’ın Sur ilçesinde çatışmalar tüm hızıyla sürerken, dün gece bir binanın çökmesi sonucu 12 güvenlik görevlisi enkaz altında kaldı.
 

9 güvenlik görevlisi kurtarılırken, 3’üne halen ulaşılamadı.
 

Öte yandan ilçe, gün boyu silah ve patlama sesleriyle yankılandı.
 

Sur ilçesinde, terör örgütü PKK’ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlar nedeniyle 2 Aralık’ta ilan edilen sokağa çıkma yasağı 80’inci gününde devam ederken, ilçede dün gece saatlerinde bir bina çöktü.
 
Olayda, binada bulunan 12 güvenlik görevlisi enkaz altında kaldı. Güvenlik görevlilerinden 9’u dün geceden bu yana sürdürülen çalışmalar sonucu kurtarılırken, 3’üne halen ulaşılamadı. 
 
Bugün 2 polis ve 2 askerin de şehit olduğu ilçe gün boyu çatışma ve patlama sesleriyle de yankılandı. Çatışmaların yer yer şiddetlendiği duyuldu(Vatan).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. FETÖ DALGASI DOKTORLARI FENA VURDU!.. Türk Tarihi böylesi bir ittifakla hiç karşı karşıya kalmamıştı... IMF'den Türkiye'ye Uyarı! İŞTE YIL SONU DOLAR TAHMİNİ!.. Beşar Esad'dan Fransa'ya Tokat Gibi Cevap! EL BAB'ta TÜRK ASKERİNE SALDIRI! 3 ŞEHİDİMİZ VAR! Flaş! Deniz Baykal’ Kılıçdaroğlu'nu Atlatmış! İki Ayrı İlde Çatışma!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Peker'e Soruşturma!