Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2421 görüntülenme )

Sultanahmet Saldırısı Davutoğlu'ndan Flaş Açıklama

Canlı bomba için ilk açıklama...
 Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Sultanahmet'te meydana gelen canlı bomba saldırısı hakkında açıklama yaptı. Davutoğlu, canlı bombanın IŞİD mensubu olduğunu söyledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Alevi temsilcileriyle bir araya geldi. Davutoğlu, bugün Sultanahmet'te meydana gelen ve 10 kişinin ölmesine neden olan canlı bomba saldırısına ilişkin son dakika açıklamalar yaptı.Davutoğlu, canlı bomba eylemini gerçekleştirenin IŞİD mensubu olduğunu belirtti. Davutoğlu, saldırıda ölenlerin ise yabancı uyruklu olduğunu söyledi.
Edinilen bilgiye göre, hayatını kaybedenlerden 9'u Alman, 1 kişi ise Peru'lu.

SUUDİ ARABİSTAN DOĞUMLU TERÖRİST

10 kişinin öldüğü, 15 kişinin de yaralandığı canlı bomba saldırısını Nabil Fadlı adlı Suudi Arabistan Doğumlu teröristin gerçekleştirdiği belirlendi. Polis, eylül 1988 doğumlu teröristin tüm bağlantılarını ortaya çıkarmaya yönelik operasyonlarını sürdürüyor.

Hürriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ! ABD'ye KARŞI ATAK! MHP İlçe Başkanı Görevden Alındı! Kriz Yoksa Eğer, BU HAL NE? ABD'den Kuzey Kore'ye UYARI! ABD Destroyeri, Gemi ile ÇARPIŞTI! DOLARDA SON DURUM! İşte Canlı Bombanın İlk Görüntüsü Yahudi yazardan Analiz !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte Bu FLAŞ! Beytüşşebap Kaymakamı HDP'li Vekile Öyle Bir Yanıt Verdi ki...