Genel
03 Aralık 2018 ( 89 görüntülenme )

Soylu'dan çağrı!.. 'SORUN VARSA BİZİMLE PAYLAŞIN'

Kızılcahamam ilçesinde, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'İl Göç Müdürleri Toplantısı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldı.

'KILIÇ ÜSTÜNDE'

 Programda konuşan İçişleri Bakanı Soylu, Bakanlığı bünyesinde en çok mesai harcadıkları konulardan birisinin göç olduğunu ifade etti.Soylu, "Suriye kaynaklı göç alanı, Türkiye'nin ip üstünde değil, kılıç üstünde yürüdüğü bir alandır" dedi.

Bakan Soylu, Suriye kaynaklı göç alanının Türkiye'nin kılıç üstünde yürüdüğü alan olduğunu belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

'GÖÇ İŞLERİNİ İYİ YÖNETİYORUZ'

"Suriye kaynaklı göç alanı, Türkiye'nin ip üstünde değil, kılıç üstünde yürüdüğü bir alandır. İçişleri Bakanlığı olarak bütün kolluk birimleri ile aynı çatı altındayız. Keza AFAD'ın da bize katılmasıyla kapasitemiz daha da arttı. Nüfus İdaresi ve diğer birimlerimizle göçü yönetecek neredeyse bütün argümanlar artık Bakanlığımız bünyesinde." 

'SORUN VARSA BİZİMLE PAYLAŞIN'

"Hangi noktada sorun yaşıyorsanız, hangi noktada çözüm önerileriniz varsa, taşrada hangi başlıkları önemli görüyorsanız bunu bizlerle mutlaka paylaşın. İletişimi hem göçmenlerle hem de kendi içimizde en üst seviyeye çıkarmak, bana göre başarının anahtarı olacaktır."

kaynak: yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ