MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Yeniçağ köşe yazarının Bahçeli'yi hedef alan sözlerine yanıt verdi. Büyükataman, "Kendilerinin her yerine bir şeyler "takan" olduğu için Milliyetçi Hareket'in liderine de bir yerlerden talimat geldiğini ima edebilecek kadar alçalan bu faydasız tipleri, çok şükür ki ruhunu şeytana satmış üç beş acemi komplocu dışında takan yok" ifadelerini kullandı.

YENİÇAĞ’DAN SERT YANIT

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın Yeniçağ'ı hedef alan açıklamaları tepkilere neden oldu.Gazetemiz yazarlarından Ahmet Takan'ın Devlet Bahçeli'ye ilişkin köşe yazısının ardından Yeniçağ'ı hedef alan Ataman'a cevap, İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Yeniçağ gazetesi imtiyaz sahibi Ahmet Çelik'ten geldi.

‘TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ HEDEF ALANLARA NEDEN BU HİZMET’

Büyükataman'a Twitter hesabı üzerinden tepkisini dile getiren Çelik, "Türk milliyetçiliğini ayakları altına alanlara hizmet etmenin adını "beka" koymaktan utanmayanlar bizlerin vatanseverliğini sorgulayamaz" ifadelerini kullandı.Ahmet Çelik'in açıklamaları şu şekilde:

‘HADDİNİZİ BİLİN’


"Ey Büyükataman; Öncelikle, vatansever görünümlü mandacı arıyorsan başka yere bak, Yeniçağ'da bulamazsın. Bu, her şeye rağmen Türk milliyetçiliği mücadelesi veren fedakar Yeniçağ mensuplarına yapılabilecek en alçak iftiradır, şerefsizliktir.Vatanseverliğimizi sorgulamak sana mı kaldı? Türk milliyetçiliğini ayakları altına alanlara hizmet etmenin adını "beka" koymaktan utanmayanlar bizlerin vatanseverliğini sorgulayamaz. Haddinizi bilin!"

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ