Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2411 görüntülenme )

Şu İşe Bakın! Teröristler İlçede Güpe Gündüz Kol Geziyor!

Yer ; Şırnak...
 Terör örgütü PKK’nın gençlik yapılanması YDG-H üyesi bir grup, Şırnak’ın İdil ilçesindeki iki okulu basarak, öğrencilerden okulları boykot etmesini istedi. Bunun üzerine okulları süresiz boykot eden öğrenciler, yürüyüş yaptı.

Polis, öğrencilere biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti.

İdil’de YDG-H üyesi teröristler, Turgut Özal Mahallesi’nde bulunan Bener Cordan İlköğretim Okulu ile Anadolu Lisesi’ni bastı.

Sınıflara giren teröristler, öğrencileri topladıktan sonra, bir süre propaganda yapıp, okulların süresiz boykot edilmesini istedi. Bunun üzerine ilçedeki birçok okulun öğrencileri, okulları boykot ederek, yürüyüş yaptı.

Çarşı merkezine kadar yürüyen öğrencilere, polis, biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti. Bunun üzerine ara sokaklara dağılan öğrencilerden bazıları polise taşlarla saldırdı. İlçede, 1 kişinin gözaltına alındığı olaylar sürüyor.  


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dikkat!..Meteorolojiden UYARI! Çok Konuşulacak Açıklama! 5. Parti Geliyor. AKP'NİN BÜYÜK KONGRESİ'NDE BAKINIZ KİMLER VAR KİMLER YOK... VERGİDE AKIL ALMAZ REFORM! Şanlıurfa'da Teröristlerle Çatışma! Rus diplomat ABD'de ÖLDÜ!.. CHP’li Özgür Özel'in Attığı Tweet MHP'yi SALLADI!.. İslam Ordusu'nda Fiyasko!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bir Destanın Öyküsü!