Genel
16 Mayıs 2017 ( 4149 görüntülenme )

İşe Bakın!.. HALİDİ TARİKATINDA BİR VALİ...

HALİDİ NAKŞİ TARİKAT TÖRENİNDE BİR VALİ

15 Temmuz darbe girişiminin ardından 'Valiler Kararnamesi' ile geçen yıl görev yeri değiştirilerek merkeze alınan valilerden Abdulkadir Yazıcı, İsmailağa Cemaati'yle bağlantısı bulunan İlkseç Vakfı'nın 'Takke Giyme Merasimi'ne katıldı.


Birgün'den Mustafa Mert Bildircin'in haberine göre, İsmailağa Cemaati liderlerinden Ali Ulvi Uzunlar'ın kurduğu İlkseç Vakfı'nın etkinliğinde hafızlık eğitimini tamamlayanlara 'takke' giydirildi. 

"İSMAİL AĞA CEMAATİNİN ETKİNLİĞİNDE BİR VALİ"

İsmailağa Cemaati'nin düzenlediği etkinlik, İstanbul Bayrampaşa'daki Kocatepe Camii Kuran Kursu'nda gerçekleşti. Etkinlik "Hafızlık şerefi ile müşerref olan yavrularımız, düzenlenen programda hafızlıklarının bittiğini sembolize eden takkelerine kavuştular" sözleriyle duyuruldu. Etkinliğe Vali Yazıcı da katıldı.

​"REFERANDUMDA 'EVET' İÇİN ÇALIŞMIŞTI"

FETÖ soruşturması kapsamında Yozgat'taki görevinden merkeze alınan Vali Yazıcı, daha önce de Türkiye Gençlik Vakfı'nın Bozok Üniversitesi'nde gerçekleştirdiği, 16 nisan anayasa değişikliği referandumuyla ilgili konferansa katılmıştı. Yazıcı, 'Yeni Anayasa ve Başkanlık Sistemi' başlıklı etkinlikte 'Evet' propagandası yapan AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'ya da plaket vermişti.

Kaynak: Birgün/ Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ