Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, halkın ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen bir proje anlayışı ile hareket edeceklerini belirtirken, "Önceliğimiz vatandaşımız, insan odaklı yaşayan ve yaşatan projelerle geliyoruz” dedi.

'İSRAF ARTIK YOK'

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, “Denizli’yi 2004’ten beri israf içerisinde yöneten zihniyet 31 Mart’ta değişecek. İsraf temelli, vatandaşın sorununa gerçek anlamda çözüm üretmeyen uçuk ve sözde kalan projeler, İYİ Belediyecilik anlayışı ile yerini ayağı yere basan, vatandaşın ihtiyaçları üzerinden şekillenen projelere bırakacak” dedi.

’BİZ BİRBİRİMİZE İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ’

Denizli insanına güvendiklerini ve aynı duygularla Denizlili vatandaşlardan karşılık bulduklarını ifade eden Bahtiyar, bu sıcaklığı gerçekleştirdikleri ziyaretlerle gördüklerini söyledi. Bahtiyar, şu açıklamaları yaptı;

‘BİZ İSRAF ETMEYECEĞİZ, HALKA HİZMET EDECEĞİZ’

“31 Mart’ta Denizlili hemşerilerimizin teveccühü ve destekleriyle zafere ulaşacağız. 31 Mart’tan sonra 5 yıl boyunca Denizli yaşadığı değişimlerle Dünya Markası olacak. Bizler uçuk kaçık işler peşinde koşan, israf ekonomisine hizmet edenler gibi olmayacağız, halka dokunan, onların taleplerini başının tacı yapıp, halka hizmet eden, İYİ Belediyeciliği şehrimizin en ücra köşelerinde bile uygulama gayreti ile çalışacağız”

‘ÖNCELİĞİMİZ VATANDAŞIMIZ’

“Denizli halkının bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Odağında insan olan projelerimiz ile gülümseyen bir gelecek inşa edeceğiz. Trafiği, betonlaşmayı, otopark sorununu ve yerel yönetimlerin eksikliğinden kaynaklanan tüm sorunları kökten çözecek projelerimiz ile vatandaşlarımız bir dünya kentinde yaşamanın tadına varacak” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ