Politika
30 Aralık 2018 ( 3623 görüntülenme )

Soylu acayip havada!.. 'VER TOPU ATSIN GOLÜ'

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tayyip Erdoğan'ın ayağına topu vereceksiniz, tam 4,5 yıl boyunca sahada bir CHP'ye gol atacak bir PKK'ya gol atacak, bir Türkiye'yi geri bırakmaya çalışan o dışarıdaki zihniyetlerin tamamına gol atacak” dedi. 


Süleyman Soylu, AKP Tunceli İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Burada, partililere seslenen Bakan Soylu konuşmasında, 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere değinen Soylu;

‘VER TOPU BİR CHP’YE GOL ATSIN BİR PKK’YA’

''Türkiye son 4 yılda 6 seçim geçirdi. Şimdi 7'ncisine gidiyoruz. Ama bir daha 4,5 yıl seçim olmayacak. Tayyip Erdoğan'ın ayağına topu vereceksiniz, tam 4,5 yıl boyunca sahada bir CHP'ye gol atacak bir PKK'ya gol atacak, bir Türkiye'yi geri bırakmaya çalışan o dışarıdaki zihniyetlerin tamamına gol atacak. O gol attıkça, milletimiz hop oturup hop kalkacak. Sevinci ile, heyecanı ile, geleceği ile çocuklarımız yarınını kucaklayacak'' dedi.

''Önümüzdeki 4,5 yıl seçimsiz, tartışmasız, 2023, 2053, 2071 hedeflerine yönelik adımların atılacağı yıl olacak'' diyen Soylu, sözlerine şu şekilde devam etti:'

‘KLILIÇDAROĞLU’NUN KALESİNE PEŞ PEŞE GOL ATACAK’

'Öyle ekonomide de seçim var, acaba ne olacak, AK Parti alacak mı, alamayacak mı, acaba Cumhur İttifakı başarılı olacak mı olamayacak mı diye bir endişenin olmayacağı, tam 4,5 yıl boyunca Tayyip Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'nun kalesine golleri peşi peşine atacağı bir 4,5 yılı hep beraber yaşayacağız. Hizmetlerle, zenginleşmeyle, demokrasiyle ve özgürlükle beraber. Bunu hep birlikte sağlayacağız ve gerçekleştireceğiz."

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ