1436 görüntülenme19 Kasım 2019
Türkiye, son dönemde muhafazakar zenginlerin yaptıkları kutlamaları konuşuyor. Sosyal medyada sıklıkla paylaşılan, bekarlığa veda, kına gecesi, düğün, mevlid gibi organizasyonlarda, lüksün ön plana çıkarılması dikkat çekiyor.

BU DA DANSÖZLÜ KINA GECESİ

Sosyal medyada muhafazakar sosyetenin bir kına gecesinde dansöz oynattığı görüntüler ortaya çıktı. Görüntüleri yayınlayan 'Halk Ekranı Twitter hesabı'ndan, "Bu yeni dindar nesil, tuhaf bir şekilde hep aşağıladıkları, günahkar dedikleri insanlar gibi eğlenmeye çalışıyor artık. Bir de bunu 1 milyon takipçili kendi instagram hesabında paylaşmış. İnsanlara da günah işletmiş bunu izleterek kendi inancına göre :) Instagram bile olayı çözmüş birini takip ettiğinizde hemen sizi diğerlerine davet ediyor :)" denildi.

DİLİPAK ELEŞTİRMİŞTİ

Muhafazakar camianın önemli isimlerinden Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak da kaleme aldığı bir yazıda bu kutlamalara çok sert tepki göstermiş, "Bunun neresinde din ya da ahlak var" demişti. Ihlamur Kasrı'nda, Berra isimli bebek için düzenlenen mevliddeki lüks, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekmişti.

Kaynak:Ajanslar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haberwww.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırmawww.bilgeturksam.com
Video Haberwww.sarizeybek.tv
Özel Haberwww.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAPwww.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ