Reklamlar
Anasayfa » Haber
15 Mart 2017 ( 84111 görüntülenme )

ŞOK!.. TÜRK ORDUSUNA AĞIR KISKAÇ!..

TÜRK ORDUSU TUZAĞA ÇEKİLDİ!..


HABER ŞU: "ABD öncülüğündeki IŞİD karşıtı uluslararası koalisyon sözcüsü Albay John Dorrian, Menbiç'te birbirinden bağımsız olarak operasyon düzenleyen Rus ve ABD askerlerinin 'göz teması' mesafesinde bulunduğunu söyledi.

Pentagon: Rus askeriyle göztemasındayız!
Basın toplantısı düzenleyen Dorrian, Rusya ve ABD birliklerinin Menbiç'te göz teması kurup kurmadığına dair soruya, 'Evet' yanıtını verdi(Sputnik)".

Haber bu, durum bu.
Bu nokta itibariyle Türk Ordusu kıskaca alınmıştır; bir yanda ABD-RUS, bir yanda PKK-IŞİD ve Türk Ordusuna işgalci diyen Esad güçleri tarafından.

Gelinen bu noktada Türk Ordusunun artık ABD-Rusya onayı almadan bağımsız harekat yapabilme yeteneği elinden alınmıştır.

Aynı zamanda Türk Ordusu her türlü saldırılara açık hale getirilmiştir.

Kendi ordusuna kumpas kurup sırtından vuran bir siyaset, kendi ordusunu Suriye'de kıskaca düşüren bir siyaset Türk Milletinin peşinden gideceği bir siyaset olamaz!

Türkiye'nin artık tek çıkış yolu kalmıştır, o da bu siyaseti durdurmak ve değiştirmektir!
Image result for abd rus askeri suriye
Erdal Sarızeybek

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Babacan’dan Kafaları Karıştıran Asgari Ücret Açıklaması Türk Pilotu İmkansızı Başardı! Vali Yardımcısı'ndan Ürpertici Açıklama: DEVLET YOK! ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN İNANILMAZ BEDELLİ MESAJI!.. Erdoğan'ın Damadı Çok Hızlı Çıktı Koalisyon Görüşmeleri İçin Heyetler Belli Oldu Gezici'nin anketine göre, MHP ve CHP oy arttırıyor, AKP ise oy kaybediyor Tuğrul Türkeş: ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ÜMİT ÖZDAĞ'dan BAHÇELİ'ye BÜYÜK UYARI!