Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2432 görüntülenme )

ŞOK! Tuncay Özkan'dan VAHİM İDDİA!

Doğruysa eğer, başta Kaşif Kozinoğlu olmak üzere hepsi araştırılmalı!
TUNCAY ÖZKAN'A ZEHİR VERMİŞLER

Silivri Cezaevinde rahatsızlanan Özkan, karaciğer ve iç organlarındaki tahribat nedeniyle Almanya'da tedavi olmuş ve Türkiye'ye dönmüştü.

Kendisine uygulanan tedavi nedeniyle aylardır evinden çıkamayan Özkan, hiç kimseyle temas etmeden, maskeyle dolaşarak yaşamaya devam ediyor.

İÇ ORGANLARI TEMİZLENDİ

Almanya'da Özkan'ın iç organlarının defalarca temizlendi ve ‘zehirlendiği' de kesinleşti. Alman doktorlar biri böcek ilacı olmak üzere sadece istihbarat birimlerinin ulaşabileceği nitelikteki iki ayrı radyoaktif madde ile zehirlendiğini saptadı.

Zehirlenme nedeniyle karaciğeri ve organları büyük orada zarar gören Özkan'ın tahlil sonuçları ve uygulanan tedavinin sonuçları değerlendiriliyor. Özkan'ın tüm tahlil sonuçları ve raporları zehirlendiğini gösteriyor.

AYRANA ŞIRINGA EDİLDİ

Özkan SÖZCÜ'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi: Şu an iyiyim. Giderek daha iyiye de gidiyorum'' dedi ve şunları söyledi:

“Almanya'daki doktorlar tahliller sonucu iki ayrı radyoaktif madde buldu. Bir de böcek ilacı. Doktorlar zehirlerin kapalı ayran kutusuna ve soğanın içine konarak verilmiş olabileceğini söylediler. Organlarımdaki tahribat nedeniyle tedavim sürüyor. Hukukçularla görüşüyorum. Elbette ki hukuk mücadelesi vereceğim. Daha sonra da raporlarımı kamuoyu ile paylaşacağım”(Sözcü).
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fuat Avni’den Bomba TIR İddiası METEOROLOJİDEN İKİ İL İÇİN KUVVETLİ UYARI! Bahçeli Ekibi Bir Teşkilatı Daha Vurdu! Ali Haydar HAKVERDİ 30 SANİYE KONUŞTU ! ANLAYAN ANLADI ! ŞOK!.. ABD'den TÜRKİYE'ye ALÇAK MESAJ!.. AK Parti ve MHP'de Koalisyon Görüşmelerinde İsimler Belli Oldu bedellilere gelsin askerlik böyle yapılır Bakan Şimşek Sonunda Açığı Buldu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Diyarbakır'da Canlı Bomba Yakalandı