Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Mayıs 2017 ( 2418 görüntülenme )

ŞOK!.. SEDAT ŞAHİN'DE TAM BİR CEPHANELİK!..

TAM BİR CEPHANELİK

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Beykoz Öğümce Mahallesi'nde bulunan bir villada Sedat Şahin ile H.K. ve T.Ç.'yi dün yakalayarak gözaltına almıştı. 

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden yapılan basın açıklamasında villada yapılan aramalarda 2 lav silahı, 4 el bombası, 10 kaleşnikof tüfek, 2 makinalı tüfek, 12 tabanca, yaklaşık 3 bin 900 mermi, bomba yapılında kullanılan malzemeler, susturucu, gece görüş dürbünü, sis ve ışık bombası, 3 sahte nüfus cüzdanı, 3 yabancı kişi adına düzenlenmiş sahte pasaport ve örgüt faaliyetlerini içeren çok sayıda belge ele geçirildiği belirtildi.

Şahin ve diğer şüpheliler hakkında, 'Suç işlemek amacıyla silahlı suç örgütü kurmak', 'Örgüte üye olmak', 'Tasarlayarak ve kan güderek kasten adam öldürmeye azmettirme', 'Kasten yaralamaya azmettirme', 'Nitelikli yağma' ve 'Vahim silahlar ve ruhsatsız silah' suçlarından işlem başlatıldığı öğrenildi. Sedat Şahin ile H.K. ve T.Ç.'nin işlemleri Vatan Caddesi'nde bulunan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde devam ediyor.


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dağlıca Şehitlerinin Yatağına Kimsenin Eli Varmıyor Mardin'de Polise Bombalı Saldırı Uğur Işılak’a Kötü Haber Diyarbakır'da İstiklal Marşı Hazımsızlığı.! Yeşil Elmanın Sağlığa 6 İnanılmaz Faydası! ALLAH KAHRETSİN! HAİNLER HAVANLA SALDIRDI FLAŞ!.. HÜKÜMETTEN HAKİM VE SAVCILARA BÜYÜK DAVET! TÜRKİYE'YE ŞANGHAY'DA İLK GÖREV VERİLDİ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Flaş! Türkiye'ye Schengen!