Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Mayıs 2017 ( 2439 görüntülenme )

ŞOK!.. SEDAT ŞAHİN'DE TAM BİR CEPHANELİK!..

TAM BİR CEPHANELİK

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Beykoz Öğümce Mahallesi'nde bulunan bir villada Sedat Şahin ile H.K. ve T.Ç.'yi dün yakalayarak gözaltına almıştı. 

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden yapılan basın açıklamasında villada yapılan aramalarda 2 lav silahı, 4 el bombası, 10 kaleşnikof tüfek, 2 makinalı tüfek, 12 tabanca, yaklaşık 3 bin 900 mermi, bomba yapılında kullanılan malzemeler, susturucu, gece görüş dürbünü, sis ve ışık bombası, 3 sahte nüfus cüzdanı, 3 yabancı kişi adına düzenlenmiş sahte pasaport ve örgüt faaliyetlerini içeren çok sayıda belge ele geçirildiği belirtildi.

Şahin ve diğer şüpheliler hakkında, 'Suç işlemek amacıyla silahlı suç örgütü kurmak', 'Örgüte üye olmak', 'Tasarlayarak ve kan güderek kasten adam öldürmeye azmettirme', 'Kasten yaralamaya azmettirme', 'Nitelikli yağma' ve 'Vahim silahlar ve ruhsatsız silah' suçlarından işlem başlatıldığı öğrenildi. Sedat Şahin ile H.K. ve T.Ç.'nin işlemleri Vatan Caddesi'nde bulunan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde devam ediyor.


Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Aile'nin yaşayabilmesi için bakınız kaç lira gerek! Yakında PKK'lı teröristlerden de özür dileyecekler... ULUSLARARASI AF ÖRGÜTÜ TÜRKİYE ŞEFİ'NE GÖZALTI ŞOKU!.. TGC'den TEPKİ! ADD'den RİZE BELEDİYESİ'ne TOKAT Gibi MESAJ! Şok! 'Erdoğan, Rus gazetecinin o sorusunu yanıtsız bıraktı' Diyanet Bir Skandala Daha İmza Attı ! Koç’tan HÜKÜMETE ÖNEMLİ MESAJ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bahçeli'ye Bir Şok DAHA!