Reklamlar
Anasayfa » Haber
23 Haziran 2017 ( 3374 görüntülenme )

ŞOK!.. AJANSLARDAN KORKUNÇ KEHANET... 102.000 KİŞİ HEDEFTE!..

ByLock’çu listesi 6 ayda eritilecek


FETÖ soruşturması kapsamında devletin 102 bin ByLock'çuya yönelik temizlik operasyonlarının 6 ayda tamamlanması hedefleniyor. 

81 ilde 2 ay önce başlatılan soruşturmalar çerçevesinde bugüne kadar 55 bin şüpheli hakkında yasal işlem yapıldı. Ankara ve İstanbul'da ByLock'çu sayısının 25 bin civarında olduğu öğrenilirken, bunlardan şu ana kadar 10 bini hakkında işlem yapıldığı kaydedildi. 

Listede FETÖ'cü öğretmenlerin başı çektiği bildirildi. FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından MİT'in hazırlayıp gönderdiği listeler için istihbarat, emniyet, jandarma, belediyeler ile Milli Eğitim Bakanlığı ağırlıkta olmak üzere diğer bakanlıklarda yer alan FETÖ'cü personelin haritasının çıkarıldı.

EN ÇOK ÖĞRETMEN VAR

Listede FETÖ'cü öğretmenlerin başı çektiği bildirildi Örgüt için kritik öneme sahip olan öğretmenlerin örgütlenmede, "İmam, Abi, Abla ve Müdür" pozisyonlarında aktif görev aldıkları belirtildi.

FETÖ soruşturması kapsamında devletin 102 bin ByLock'çuya yönelik temizlik operasyonlarının 6 ayda tamamlanması hedefleniyor.

Kaynak: Haber Ajansları

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanaltürk ve Bugün Tv'nin Yayını Durduruldu! FLAŞ! Bu Kez PKK Hücre Evinde Kendisi PATLADI! PKK'nın Saksonya Sözde Eyalet Sorumlusu Yakalandı! Otobüs durağında ikinci patlama! Erdoğan: "BU BEDELİ ÖDEYECEĞİZ" İŞE BAKIN!.. CÜBBELİ HOCA'DAN "HULUSİ AKAR" MESAJI ONKO KOÇSEL'E İLGİNÇ OPERASYON! Terörsitbaşı Cemil Bayık'tan ABD İtirafı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşe Bakın!.. AKP'DE OYLAMA BİTTİ... ANAYASA ŞOKTA!..