Reklamlar
Anasayfa » Haber
23 Haziran 2017 ( 3396 görüntülenme )

ŞOK!.. AJANSLARDAN KORKUNÇ KEHANET... 102.000 KİŞİ HEDEFTE!..

ByLock’çu listesi 6 ayda eritilecek


FETÖ soruşturması kapsamında devletin 102 bin ByLock'çuya yönelik temizlik operasyonlarının 6 ayda tamamlanması hedefleniyor. 

81 ilde 2 ay önce başlatılan soruşturmalar çerçevesinde bugüne kadar 55 bin şüpheli hakkında yasal işlem yapıldı. Ankara ve İstanbul'da ByLock'çu sayısının 25 bin civarında olduğu öğrenilirken, bunlardan şu ana kadar 10 bini hakkında işlem yapıldığı kaydedildi. 

Listede FETÖ'cü öğretmenlerin başı çektiği bildirildi. FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından MİT'in hazırlayıp gönderdiği listeler için istihbarat, emniyet, jandarma, belediyeler ile Milli Eğitim Bakanlığı ağırlıkta olmak üzere diğer bakanlıklarda yer alan FETÖ'cü personelin haritasının çıkarıldı.

EN ÇOK ÖĞRETMEN VAR

Listede FETÖ'cü öğretmenlerin başı çektiği bildirildi Örgüt için kritik öneme sahip olan öğretmenlerin örgütlenmede, "İmam, Abi, Abla ve Müdür" pozisyonlarında aktif görev aldıkları belirtildi.

FETÖ soruşturması kapsamında devletin 102 bin ByLock'çuya yönelik temizlik operasyonlarının 6 ayda tamamlanması hedefleniyor.

Kaynak: Haber Ajansları

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Whatsapp'ın İŞTE 6 BÜYÜK ÖZELLİĞİ... İRANLI KOMUTANLAR TÖRENE ÇIKTI... VE BAKIN NE OLDU... Varisten Şikayetçi misiniz, Öyleyse Bu Haber Sizin İçin... Kuzey Kore'den SERT TEPKİ! Son Dakika!..REİNA SALDIRGANI YAKALANDI! MANİSA'DA AĞIR SKANDAL!.. AKP BAKIN NE OYNADI... Başbakan YILDIRIM'dan DİKKAT ÇEKİCİ SİNYAL!.. ABD'nin Sinsi Oyunu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TRT'DE İKİNCİ DEPREM!