Reklamlar
Anasayfa » Haber
18 Haziran 2017 ( 13495 görüntülenme )

ŞOK!.. MANİSA KIŞLASI'NA YEMEK VEREN ŞİRKET'TEN İNANILMAZ AÇIKLAMA!..

Manisa'da akşam yemeğinin ardından 731 askerin zehirlenme belirtileriyle tedaviye alınması sonrasında, Rota Yemekçilik A.Ş. adına yazılı açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada, şirketin günde yaklaşık 130 bin kişiye yemek verdiğine işaret edilerek şöyle denildi:

"YEMEKLERİ TİTİZLİKLE HAZIRLADIK"

“Öncelikle bu durumu yaşayan tüm askerlere ve ailelerine geçmiş olsun diliyoruz. Babalar Günü’nde böyle hadisenin yaşanmış olması bizi derinden üzmüştür. Rota Yemekçilik 2005 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor. Şirketin yaklaşık 2 bin 500 çalışanı bulunuyor. Birçok kuruma sunulan tüm yemekler, sağlık koşullarına uygun, büyük bir titizlikle hazırlanıyor. "

"ORTADA HENÜZ BİLİMSEL BİR RAPOR YOK"

"Ortada henüz, herhangi bir tarafın sorumluluğunu ortaya koyan bilimsel bir rapor yok. Laboratuvar sonuçları gelmediği halde şirketin bu kadar baskıya ve ithama maruz kalması üzüntü verici. Sayın Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın açıklamasını önemli görüyoruz. Sayın Bakan Işık, yemediği halde etkilenenlerin olduğunu açıkladı. Yine Sayın Bakan açıklamasında ‘Sadece yemekten zehirlenenler vakası olarak değerlendirmiyoruz, tüm ihtimalleri hesaba katan bir çalışmayı yürütüyoruz’ diyor."

"GEÇEN SENE BİZ YEMEK VERMEDİK AMA.."

" Ortaya çıkacak laboratuvar sonuçları durumu tüm açıklığı ile ortaya koyacaktır. Ayrıca, geçen mayıs ayında Kredi Yurtlar Kurumu ve Kırkağaç Kışlası’nda da zehirlenme vakaları yaşanmıştır. Ki bu kurumlara şirketimiz yemek vermiyor.”
O yemek şirketinden açıklama geldi!
Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİKKAT!.. SAMANDIRA SPOR ALANI GİDİYOR... Barzani'ye Çok Tanıdık Destek Bakın Kimden Geldi! BU DA OLDU... YARIN HAVA NASIL OLACAK? BİZZAT BAKAN EROĞLU AÇIKLADI... Bir Havalimanı Boşaltıldı! AKP'n Lüks Makam Aracı Merakı Kuzey Kore'den O Ülkelere TEHDİT: Acımasız saldıracağız' CAMİLERDEN HALKA AKILALMAZ ÇAĞRI!.. Gaziantep'te Ne Acıdır ki Durum Ağırlaşıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP'DE KARAR ALINDI; TÜZÜK DEĞİŞTİRİLDİ!