Reklamlar
Anasayfa » Haber
25 Mayıs 2017 ( 6307 görüntülenme )

ŞOK!.. KAVURMACI HAKKINDA AĞIR İDDİA!..

Kemal Kılıçdaroğlu’ndan ‘Kavurmacı’ iddiası


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Vatan Partisi Genel Merkezi'ni ziyaretin ardından Genel Başkan Doğu Perinçek'le görüşmelerine ilişkin açıklama yaptı. 

CHP Lideri açıklamasında İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'nın tahliyesini eleştirerek, "serbest bırakılması, tamamen siyasi otoritenin beklentileri ve talimatlarıyla gerçekleşmiştir" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan ve denetimli serbestlik tedbiri uygulanarak, tahliye edilen İBB Başkanı Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı hakkındaki açıklamalarına ilişkin Kılıçdaroğlu;

"SİYASİ İRADE BU İŞİN ARKASINDA"

“Türkiye’de bugün yargı bağımsızlığı yok. Hapishanelerinde 150’ye yakın gazeteci, uyduruk gerekçelerle tutuklanırken, bir kişinin serbest bırakılması ve buna göz yumulmasını asla kabul etmiyoruz. Bir kişinin serbest bırakılması, tamamen siyasi otoritenin beklentileri ve talimatlarıyla gerçekleşmiştir. Hangi belgeden söz ediyorsunuz?” dedi.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'den ŞAŞIRTICI HOLLANDA KARARI!.. Flaş! Obama Devrede! Trump Seçildi, O Ülke Alarma Geçti! YSK Başkanı'ndan Son Dakika Açıklaması! Darbe Muğla'ya da Sıçradı! Başika'daki Türk AKKOR, IŞİD Füzesini Böyle İmha Etti! Meteorolojiden Uyarı! BİNBAŞIMIZ, Askerleriyle Birlikte ŞEHİT Düştü!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Başbakan Davutoğlu'na "BURSA BOMBACISINI" Sordular... Bakınız Ne Cevap Verdi...