Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2388 görüntülenme )

ŞOK HAMLE: İsrail'i Kınadık!

İsrail Mescid'i Haram'a girdi... Müslüman ibadetini engelledi... Güç kullandı... Ve Türkiye, Barzani petrolünü İsrail'e satmış diyorlar...
  Dışişleri Bakanlığı, İsrail güçlerinin Harem-i Şerif'e girerek içerideki Müslüman gruplara müdahalesi ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

Açıklamada, "İsrail güçlerinin 13 Eylül günü sabah saatlerinden itibaren Harem-i Şerif'e girerek içerideki Müslüman gruplarla çatışmalarını ve Müslümanların girişlerini güç kullanarak belirli bir süre bütünüyle engellemelerini şiddetle kınıyoruz.

İsrail'in işgal altında tutmaya devam ettiği Doğu Kudüs'te ibadet özgürlüğünü sağlama yükümlülüğünü yerine getirmesi, Harem-i Şerif'in statüsünü ve kutsiyetini hedef alan ve ibadet özgürlüğünün açık bir şekilde ihlali olan bu yasadışı uygulamalara derhal son vermesi gerekmektedir" denildi. 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Valiliği'nden ŞOK AÇIKLAMA: 11 ŞEHİT! Kredi Kartında Yeni Dönem! GENELKURMAY KARARGAHI'NDA İNANILMAZ VAKA!.. Kulak kireçlenmesi nedir, nasıl tedavi edilir? Bahçeli Alayınız Gelin Demişti! HATAY'DA FETÖ ŞOKU!.. Emekliler için EK İKRAMİYE Meclis'te! ABD'nin Aklını Bakınız Kim Almış!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. AKP'Lİ VEKİLDEN AKP'YE İSYAN!