Reklamlar
Anasayfa » Haber
07 Ocak 2017 ( 12610 görüntülenme )

ŞOK!.. GAZİ POLİS HAKKINDA AKIL ALMAZ KARAR!

15 Temmuz gazisi polis, meslekten ihraç edildi


İstanbul Tuzla'da 15 Temmuz darbe girişimi sırasında askerlerin açtığı ateşle karnından yaralanan komiser yardımcısı Murat Ellibeş, dün yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname ile meslekten ihraç edildi.

Darbe girişimi sırasında Tuzla’da askerlerin piyade tüfeği ile ateş açması sonucu karnından yaralanan komiser yardımcısı Murat Ellibeş, tedavisinin ardından 18 Temmuz günü memleketi Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’ne ambulansla getirilirken, polis araçları eskortluk yaptı. Konvoyla getirilen Ellibeş, evinin önünde kurban kesilerek karşılandı.

Murat Ellibeş’e Başbakan Binali Yıldırım’ın takdirname verdiği bildirildi.
Murat Ellibeş, İçişleri Bakanlığı tarafından Fethullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında bir süre önce açığa alındı. Murat Ellibeş, dün yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname ile görevden alındı.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Musul'da Yüzbinlerce İnsanı Tehdit Eden Tehlike! İşte Kaçak Sarayın devir belgesi Mardin'de PKK'ya Darbeyi Bu Kez Vatandaş Vurdu! ÖZEL HAREKAT'TAN ÇOK ÖZEL ÇOK ANLAMLI TAVIR! Darbe Komisyonu’ndan Erdoğan ve Yıldırım KARARI! ŞOK İDDİA: İSTANBUL ZİRVESİNE ALMAN ÇENGELİ!.. Binbaşı Cem Ersever'in bu soruları bir cevap bulmak durumundadır... BAKIRKÖY'den NET MESAJ: BU DEVRAN DÖNECEK!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MÜŞTEREK DÜŞMAN ŞİMDİ MÜŞTEREK DOSTLARI OLDU