Reklamlar
Anasayfa » Haber
24 Şubat 2017 ( 273577 görüntülenme )

ŞOK!.. Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Hakkında ÇOK AĞIR İDDİA!

YUNAN İŞGALİ ALTINDA REFERANDUM !...


Bir dönem Milli Savunma Bakanlığı Genel Sejkreterliği yapan emekli albay Ümit Yalım, EGE'deki Türk adlarının Yunan tarafından işgaline çok sert tepki gösterdi.

İŞTE ÜMİT YALIM'IN KAMUOYUNA AÇIKLAMALARI:

"*Türkiye, Yunan işgali altında referanduma gidiyor.

*18 Adası ve 1 Kayalığı Yunan işgali altında olan Türkiye, 18 maddelik Anayasa değişikliği için 16 Nisan 2017’de sandık başına gidecek.

*Yunan Silahlı Kuvvetleri’nin komuta kademesi, Genelkurmay Başkanı hariç olmak üzere 23 Ocak 2017’de değişti.

*Yeni Kara Kuvvetleri Komutanı ilk ziyaretini İzmir Koyun Adası’na yaptı. Korgeneral Stefanis, hiçbir engelle karşılaşmadan İzmir Koyun Adası’na gelerek, Yunan bayrağının altında işgalci Yunan askerleri ile birlikte poz verdi.


* Tayyip Erdoğan, 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığını hangi gerekçe ile Yunan askerine teslim ettiğini açıklamak zorundadır.

* Erdoğan ve Yıldırım, Türk adalarını Yunan askerine teslim etmek suretiyle, Türk Ceza Kanunu madde 302’de tanımlanan vatana ihanet ve Terörle Mücadele Kanunu madde 3’de tanımlanan terör suçunu işlemiştir.


*Terör suçu işleyen Erdoğan ve Yıldırım’ın, referandumda hayır oyu verecek vatandaşlarımızı, terör örgütlerinin yanında göstermeye hakları yoktur."

Kaynak: Ümit Yalım

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. BAHÇELİ'den MECLİS'te SÜRPRİZ KARE!.. Bilal Erdoğan'a İtalya'dan Kötü Haber! Elazığ'da Bu Sabah Çatışma Çıktı! Bakanlık Domuz Gribinden Ölenlerin Sayısını Açıkladı! Akşener ve Ogan'dan BAHÇELİ'ye KURŞUN GİBİ TEPKİ! Sözleşmeli Öğretmen Alımında Skandal Sorular! İnsan Hakları İzleme Örgütü Irak'ın kuzeyine ilişkin rapor hazırladı Duydunuz mu! 1 Ocak'ta Yürürlüğe Girdi!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'Rus Krizi Rus Çiftçisini Vuracak'