Reklamlar
Anasayfa » Haber
24 Şubat 2017 ( 274042 görüntülenme )

ŞOK!.. Erdoğan ve Başbakan Yıldırım Hakkında ÇOK AĞIR İDDİA!

YUNAN İŞGALİ ALTINDA REFERANDUM !...


Bir dönem Milli Savunma Bakanlığı Genel Sejkreterliği yapan emekli albay Ümit Yalım, EGE'deki Türk adlarının Yunan tarafından işgaline çok sert tepki gösterdi.

İŞTE ÜMİT YALIM'IN KAMUOYUNA AÇIKLAMALARI:

"*Türkiye, Yunan işgali altında referanduma gidiyor.

*18 Adası ve 1 Kayalığı Yunan işgali altında olan Türkiye, 18 maddelik Anayasa değişikliği için 16 Nisan 2017’de sandık başına gidecek.

*Yunan Silahlı Kuvvetleri’nin komuta kademesi, Genelkurmay Başkanı hariç olmak üzere 23 Ocak 2017’de değişti.

*Yeni Kara Kuvvetleri Komutanı ilk ziyaretini İzmir Koyun Adası’na yaptı. Korgeneral Stefanis, hiçbir engelle karşılaşmadan İzmir Koyun Adası’na gelerek, Yunan bayrağının altında işgalci Yunan askerleri ile birlikte poz verdi.


* Tayyip Erdoğan, 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığını hangi gerekçe ile Yunan askerine teslim ettiğini açıklamak zorundadır.

* Erdoğan ve Yıldırım, Türk adalarını Yunan askerine teslim etmek suretiyle, Türk Ceza Kanunu madde 302’de tanımlanan vatana ihanet ve Terörle Mücadele Kanunu madde 3’de tanımlanan terör suçunu işlemiştir.


*Terör suçu işleyen Erdoğan ve Yıldırım’ın, referandumda hayır oyu verecek vatandaşlarımızı, terör örgütlerinin yanında göstermeye hakları yoktur."

Kaynak: Ümit Yalım

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Polis Darma Duman Hakkari'de Cizre protestosu HDP'nin 1 Kasım'da barajı aşması bakınız neye bağlıymış! Abdullatif ŞENER, ERDOĞAN'ı KENDİ SÖZÜYLE İYİ VURDU! Diyarbakır'dan Peş Peşe Acı Haber! ŞOK! Yargıtay'dan İLGİNÇ ADIM! İŞ KARIŞTI!.. TUĞRUL TÜRKEŞ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!.. Vatan Haini Kahpeler Askerimizi Vurdular!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Rus Krizinde Madalyonun İki Yüzü!