Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Mart 2017 ( 144481 görüntülenme )

ŞOK!.. Erdoğan'ın Bu Sözleri ANKARA'ya BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

Erdoğan, 'Hayır' diyenleri bu sefer katil ve terörist ilan etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Buluşması'nda yaptığı konuşmada "15 Temmuz gecesi ölenler evetçiydi, evetçi. F-16'larla bomba yağdıranlar bugünün hayırcıları" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda düzenlenecek Kadın ve Demokrasi Buluşması Programı'nda konuşuyor. 

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"15 TEMMUZ'DA ŞEHİT OLANLAR 'EVET'ÇİYDİ"
"Barışın simgesi 'evet'tir, Barış 'hayır'dan geçmez. Bu toprağın uğrunda şehit olanlar 15 Temmuz'da gördük. Onlar 'evet'çiydi.
15 Temmuz'da 'evet' diyerek yürüdüler, onlar hayır diyenlerin karşısına dikildiler. 15 Temmuz gecesi ölenler evetçiydi, evetçi. 

F-16'larla bomba yağdıranlar bugünün hayırcıları. Bunu eleştirenler olacak ama söylemek zorundayım. Bu böyle. 249 şehit, 2193 gazi verdik. Sorunumuz rejim sorunu değil, sistem sorunudur. Bu sistem değişikliği milletin 16 Nisan'da yönetime el koymasıdır".

Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAHÇELİ ve EKİBİNE ÇOK AĞIR SÖZLER! TBMM’de EYLEM ALARMI! Almanya'dan Türkiye'ye SOĞUK MESAJ! RUSYA AÇIKLADI... İŞLER DEĞİŞTİ UŞAK Üniversitesi'nde ŞOK GÖZALTI! FLAŞ!.. KOD ERGENEKON KUMPASINDA REKOR CEZA!.. SİLAHLANMADA ÜRKÜTÜCÜ ARTIŞ!.. ŞOK!.. BEŞİKTAŞ MAÇINDA TERÖR ÖRGÜTÜ SORUŞTURMASI...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKŞENER'DEN KAMUOYUNA GÜZEL MESAJ!..