Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Mart 2017 ( 144457 görüntülenme )

ŞOK!.. Erdoğan'ın Bu Sözleri ANKARA'ya BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

Erdoğan, 'Hayır' diyenleri bu sefer katil ve terörist ilan etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Buluşması'nda yaptığı konuşmada "15 Temmuz gecesi ölenler evetçiydi, evetçi. F-16'larla bomba yağdıranlar bugünün hayırcıları" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdi İpekçi Spor Salonu’nda düzenlenecek Kadın ve Demokrasi Buluşması Programı'nda konuşuyor. 

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"15 TEMMUZ'DA ŞEHİT OLANLAR 'EVET'ÇİYDİ"
"Barışın simgesi 'evet'tir, Barış 'hayır'dan geçmez. Bu toprağın uğrunda şehit olanlar 15 Temmuz'da gördük. Onlar 'evet'çiydi.
15 Temmuz'da 'evet' diyerek yürüdüler, onlar hayır diyenlerin karşısına dikildiler. 15 Temmuz gecesi ölenler evetçiydi, evetçi. 

F-16'larla bomba yağdıranlar bugünün hayırcıları. Bunu eleştirenler olacak ama söylemek zorundayım. Bu böyle. 249 şehit, 2193 gazi verdik. Sorunumuz rejim sorunu değil, sistem sorunudur. Bu sistem değişikliği milletin 16 Nisan'da yönetime el koymasıdır".

Kaynak: Cumhuriyet

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Savcı Öz Akp'ye Saydırdı ŞOK!.. BU BELGELER AKP'Yİ YÜCE DİVAN'A GÖTÜRÜR!.. Oğan'dan HDP'ye AĞIR MESAJ! DİKKAT!..REKOR SICAKLAR GELİYOR! CIA Direktöründen Trump'a KRİTİK UYARI! SAĞLIĞINIZ İÇİN EN AZINDAN AKLINIZDA BULUNSUN Erdoğan YSK başvurularını yorumladı Erdoğan Çocuk İstismarına Noktayı Koydu!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tarihi Skandal! Sayın Cumhurbaşkanı, BU UÇAKLAR KİME KARŞI?