Reklamlar
Anasayfa » Haber
20 Nisan 2017 ( 36128 görüntülenme )

ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN REFERANDUMA KÖR NOKTA!..

Erdoğan: YSK’nın kararı kesin, bu iş bitti


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin YSK’ya referandumun iptaline yönelik başvurusuyla ilgili olarak “YSK’nın kararı kesin bu iş bitti. Millet iradesine saygısızlık hakkın yok” dedi.

YSK’nın CHP’nin referandum iptal başvurusunu reddetmesi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan bir son dakika açıklaması geldi. 

A News kanalına konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin itiraz başvurusunu taşıyacağını ifade ettiği Anayasa Mahmekesi ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin yetki alanında olmadığını söyledi. Konuyla ilgili, “YSK’nın kararı kesin, bu iş bitti.” dedi. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun itirazları için ise “Millet iradesine saygısızlık hakkın yok” diye konuştu.

Avrupa’daki ‘Evet’ oranlarını değerlendiren Erdoğan, “Avrupa’nın müdahalesi ters tepti” dedi. AGİT’in raporuna değinen Erdoğan “Tarafsız ve bağımsız olmaları gerekir. AGİT’in tarafsızlığına nasıl inanayım?” ifadesini kullandı. Erdoğan “Avrupa, provokatörlere rapor hazırlıyor.” diye konuştu.

Kaynak: Sözcü

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Demirtaş'tan Alay Eder Gibi Laflar! Bu Saray Bakınız Nasıl Saray ! Şok! Bu AKP Çıldırdı mı! 2016 Yılında Türkiye'yi Sarsan Bombalı Saldırılar! Örtülü Ödenek Solladı! ‘Sevimli Ördeklere’ Dikkat! Kahraman Polisimiz Arkadaşlarını Kurtarabilmek İçin Kendini Feda Etmiş! Obama Erdoğan'ı Terk Etti!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kolon Kanserinden Korunmanın 10 Yolu!