Reklamlar
Anasayfa » Haber
06 Eylül 2017 ( 3239 görüntülenme )

ŞOK!.. ERDOĞAN'DAN CHP'YE ÇOK AĞIR İTHAM!..

ERDOĞAN: CHP ÇAPSIZ RUHSUZ PLANSIZ PROJESİZ...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanlarıyla yaptığı toplantıda "Anamuhalefetin şu andaki dili, bakıyorsunuz terör örgütünün dili ile aynı. Tavırlar aynı. Benim milletim bunu yutar mı? " ifadesini kullandı.

Erdoğan, partisinin genel merkezinde yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

"CHP ÇAPSIZ..."

"Türkiye'nin en büyük şanssızlığı, çapsız, ruhsuz, plansız, projesiz ama bir o kadar da muhteris bir ana muhalefet partisine sahip olmasıdır.
Ana muhalefet partisi, programı ve gayretiyle milletimizin gönlünü kazanarak iktidara gelmek yerine, AK Parti ve şahsımızla birlikte Türkiye'nin de kaybetmesi pahasına yönetimi ele geçirme anlayışıyla hareket ediyor. "

'CHP TERÖR ÖRGÜTÜ DİLİ KULLANIYOR"

"Anamuhalefetin şu andaki dili, bakıyorsunuz terör örgütünün dili ile aynı. Tavırlar aynı. Benim milletim bunu yutar mı?
Allah'ın izniyle yutmaz ve yutmayacak. Ülkemizi, attıkları her adım, söyledikleri her söz, uyguladıkları her politikayla Türkiye düşmanları ve terör örgütleri ile aynı safta oldukları intibası veren bu anlayışın insafına terk edemeyiz."

"ŞIMARMAYALIM"

"Mevcut durumumuz asla bizleri şımartmamalı. Türkiye'nin kaderi ile AK Parti'nin kaderi bütünleşmiştir. Biz tökezlersek Türkiye'nin de sıkıntıya düşeceğini hep beraber gördük. "

Kaynak: Sputnik News

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'Lİ VEKİL'DEN KAN DONDURAN İDDİA!.. Rusya Harekete Geçti! BAKAN'DAN 200 BİN KAMU İŞÇİSİNE GÜZEL HABER!.. Kılıçdaroğlu Eski Bakanların Aldıkları Rüşvetleri TEK TEK AÇIKLADI! KHK İLE GÖREVDEN ALINAN KAMU PERSONELİNİN DİKKATİNE... ALMANYA'DAN GELEN HABERLER İYİ DEĞİL! Kuzey Kore'ye KARŞI OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI!.. KORKUNÇ İDDİA! IŞİD'DEN ASKERİMİZE AĞIR SALDIRI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Saatler İleri Alınacak mı? İşte Cevabı...