Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2496 görüntülenme )

Şok! Erdoğan'dan Putin'e: DOĞRUYSA İSTİFA EDECEĞİM PEKİ YA SEN!

Paris'te durum gerilmeye başladı...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Paris'te gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, "Rusya'ya karşı iyi niyetimizi ortaya koyduk, görüşme talep ettik süreci bekliyoruz" dedi.

IŞİD'le petrol ticareti yapıldığı iddialarına yanıt veren, Cumhurbaşkanı Erdoğan , "Yasal yollarla nereden petrol alıyoruz, nereden doğalgaz alıyoruz bunların hepsi bellidir. Terör örgütleriyle bu tür alışverişi yapacak kadar haysiyetsiz değiliz. Bunu da herkesin bilmesi lazım" ifadelerini kullandı.
 
'BEN BU MAKAMDA DURMAM'
"Böyle bir şey ispat edildiği anda bizim milletimizin asaleti şunu gerektirir. Ben bu makamda durmam" ifadesini kullanan Erdoğan , "Sayın Putin'e diyorum, 'sen o makamda durur musun?' Bu kadar açık bunu konuşuyorum. Bugün bunu buradaki bazı liderlerle de paylaştım" dedi.
'BİRAZ SABIRLI OLALIM'
Rusya'dan yapılan açıklamalara bir tepki verip vermeyecekleri yönündeki soruya da Erdoğan, "Biraz sabırlı olalım. Biz duygusal davranmayalım. Bütün bunların hepsini görelim. Eteklerde ne kadar taş varsa dökülsün, ondan sonra bizde de varsa birikmiş taşlar, biz de dökmeye başlarız" sözleriyle yanıt verdi(Dış Basın).

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Genelkurmay'dan SURİYE Açıklaması! İran'da İKİ ADAY ÖNDE... Yüksekova’da Sokak Çatışması! Fabrikada PATLAMA! Dolarda Son Durum! 1 Yıl Erken Emekli Olmak için İşte Şartlar! Ak - Saraya Görünmezlik Zırhı FLAŞ!.. İZMİR İNANILMAZ FARK!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ! Türkiye, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bu Sözünü Konuşuyor...