Reklamlar
Anasayfa » Haber
08 Aralık 2016 ( 2538 görüntülenme )

Şok! Diyanet'ten Nihat Hatipoğlu'na Uyarı!

Vay be!..
NİHAT HATİPOĞLU’NA UYARI
 
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in Ramazan başlamadan önce televizyonda iftar ve sahur programı yapan hocaları uyardığı ortaya çıktı.
 
Görmez'in "Reyting için ağlamalı dualardan kaçının" dediği öne sürüldü.
 
İftar ve sahur vakti program yapan hocaları, Diyanet'in Ramazan'ın hemen başında toplayıp uyardığı ortaya çıktı.
 
Diyanet İşleri, son yıllarda özellikle Ramazan aylarında televizyonlarda program yapan ve ilgi gören Nihat Hatipoğlu, Mustafa Karataş, Fatih Çıtlak, Ömer Döngeloğlu ve Emre Dorman gibi hocaları uyardığı belirtildi.
 
Ramazan'dan birkaç gün önce Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, bu isimlerden bazılarıyla bir toplantı yaptığı öğrenildi.
 
Son iki yılı inceleyen Diyanet, hocalara, bu programlarda eksik noktalar olduğunu bir raporla durumu hocalarla paylaşmış ve şu önerilerde bulunmuş; " Reyting uğruna programın içeriğinin zayıflamasına izin vermeyin, ağlamalı dualardan kaçının."(CnnTürk)
 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ve Barzani O Teklifi Kabul Etti! AĞIR SKANDAL!.. MHP'de GENEL KURUL KARIŞTI!.. İstanbul Valiliği'nden Önemli Duyuru! Yurt Dışı Referandum Oylamasında Bir SKANDAL DAHA! Avrupa Birliği’nin Başına Taş Düştü! METEOROLOJİDEN İKİ İL İÇİN KUVVETLİ UYARI! Tanju Çolak Gözaltına Alındı! YÜZLERCE RUS ASKERİ KONUŞLANDI!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atatürk'ün Bursa'da Katıldığı Son Balo