Reklamlar
Anasayfa » Haber
05 Ocak 2017 ( 9375 görüntülenme )

ŞOK!.. DARBE DAVASI BİTTİ, İLK CEZA KESİLDİ!

DARBE DAVASI BİTTİ... İLK CEZA GELDİ...


15 TEMMUZ darbe girişiminde, FETÖ/ PDY'nin atama listesinde adı örgütün sözde 'Erzurum Sıkıyönetim Komutanı' olarak yeralan Jandarma Bölge Komutanlığı Kurmay Başkanı Kurmay Albay Murat Koçak ile 'Kırmızı Bylock' kullandığı tespit edilen Harekat ve Asayiş Şube Müdürü Kurmay Binbaşı Murat Yılmaz ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. 

Her iki komutana iyi hal indirimi uygulanmadı(DHA).

Son durum bu...
Anlaşılan o ki darbeye ilişkin ilk dava böylece karara bağlandı ve ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.
Ancak...

Ancak bu davada Genelkurmay Başkanı AKAR'ın ifadesi yok.
Bu davada Genelkurmay'dan çekilen darbe mesajı yok!
Ve BU DAVADA DARBEYİ PLANLAYAN VE YÖNETEN CUNTA da YOK!

Ülke genelinde darbeyi planlayan ve yönetenler, darbe emrini verenler, askeri öğrenciyi sokağa çıkaranlar ortaya çıkmadıkça bu dava kamuoyu vicdanını yaralayacak ve bu darbe ihanetinin perde arkası açılmadığı ve görülmediği için böylesi ağır tehdit ve tehlikeler bertaraf edilmiş olmayacaktır.

Eğer ki siz bu ihanet darbesini çözmek istiyorsanız ANKARA'dan yola çıkmalı ve önce şu YURTTA SULH KONSEYİ denen CUNTA'yı açığa çıkarmalısınız.

Erdal Sarızeybek 

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Hastalığın Çaresi Var... DARBE DAVASINDA GÜNDEMİ ALT ÜST EDECEK GELİŞME!.. 'Defolun' Diyen HDP'li Vekile Koruculardan Tokat Gibi Cevap! AKP'liler rezil oldu! Osmanlıca yazayım derken.. Tayyip'e Verilmeyen Meydan İçin Yeni Karar Hadi Buyur... ABD'DEN TEHDİT GİBİ UYARI!.. FLAŞ!.. BİLAL ERDOĞAN'A CHP'DEN İNANILMAZ MESAJ!.. Barzani ateşle oynamaya başladı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MÜJDAT GEZEN'E KUZU'DAN ŞOK DAVA!..