Reklamlar
Anasayfa » Haber
10 Eylül 2017 ( 3194 görüntülenme )

ŞOK!.. BAŞBAKAN'dan AKLA HAYALE GELMEYEN BENZETME!..

Yıldırım: Söğüt ruhu, 15 Temmuz'da tekrar dirilmiştir


Başbakan Binali Yıldırım, 736. Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde konuştu. Başbakan Yıldırım, "Söğüt ruhu, 15 Temmuz'da tekrar dirilmiştir. Yeniden diriliş, yükselişin miladıdır 15 Temmuz"  dedi.

Yıldırım'ın konuşması özetle şöyle:

"BAŞKOMUTAN ERDOĞAN"

"Bu milletin değerlerine yabancılaşan FETÖ terör örgütü mensupları, 15 Temmuz gecesi bu millete acı yaşatmak istediler. 15 Temmuz'da asker kılığına girmiş, FETÖ teröristleri karşısında başkomutanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan dik durdu. Hükümeti, 80 milyon vatandaşı ile alçaklara geçit vermedik. Demokrasiye, cumhuriyete sahip çıkan bu büyük millet Türk milletidir. "

“YENİDEN DİRİLİŞİN MİLADIDIR 15 TEMMUZ"

"Genç kuşaklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, gazi ve şehitlerimizin mukaddes emanetine bugüne kadar sahip çıktığı gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Söğüt ruhu, 15 Temmuz'da tekrar dirilmiştir. Yeniden diriliş, yükselişin miladıdır 15 Temmuz." 
Image result for yıldırım söğüt'te
Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Büyük Operasyon Başlatıldı! FLAŞ!.. KILIÇDAROĞLU 15 TEMMUZ'DA NE YAPTIĞINI TANE TANE AÇIKLADI... 24 İlde FETÖ Operasyonu! MHP'li Vekillerden Büyük Çağrı! Yunan Bakan'dan KÜSTAH Açıklama! MÜEZZİNOĞLU CHP'ye ÖYLE BİR LAF ATTI Kİ... AKP'DEN BAHÇELİ'YE OKKALI YANIT... "BANA BAYIL DEDİLER, BAYILDIM" Dedi, DAVA AÇTI... FLASH TV ŞOKTA!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÜRKİYE'DE KHK ŞOKU... 7.563 KAMU PERSONELİNE İHRAÇ!..