Reklamlar
Anasayfa » Haber
23 Ocak 2017 ( 8987 görüntülenme )

ŞOK!.. ALAATTİN ÇAKICI'YA İNSANLIK DIŞI TAVIR!

Alaattin Çakıcı, hastaneye kabul edilmedi

Yaklaşık 1 saat cezaevi aracı içinde bekletilen Alaattin Çakıcı, hastanede mahkum koğuşu olmadığı için tekrar cezaevine gönderildi.

Bolu F Tipi Cezaevi'nde bulunan Alaattin Çakıcı, polis ve jandarmanın geniş güvenlik önlemleri altında Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi .Yaklaşık 1 saat, sivil cezaevi nakil aracı içinde bekletilen Çakıcı, hastanede hasta mahkum koğuşu olmadığı için tekrar cezaevine gönderildi.

HASTANEYE ALINMADI
Alaattin Çakıcı, saat 12.00 sıralarında polis ve jandarmanın geniş güvenlik önlemleri altında Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Rahatsızlığı nedeniyle buraya getiren Çakıcı'yı görmek için çok sayıda kişide hastaneye geldi.

Yaklaşık 1 saat sivil cezaevi nakil aracında bekletilen Çakıcı, hastanede hasta mahkum koğuşu olmadığı için yatışı yapılamadı. Alaattin Çakıcı cezaevi aracı ile Bolu'daki cezaevine götürülürken çevrede toplananlar el sallayarak uğurladı.

Çakıcı'nın cezaevine götürülmesinin ardından avukatları gazetecilere kısa bir açıklama yaptı. Avukat Gökhan Kılıç, “Alaattin Bey bugün Bolu'dan geldi. Ancak Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta koğuşu olmadığı için hastane kabul edemedi. Burada bir koordinizasyonsuzluk var. Tabi bakanlık buraya yazı yazarken yazışmaların daha önce yapılması gerekiyordu.Alaattin bey şimdi tekrar Bolu'ya F tipi cezaevine geri dönüyor. 16 tane çeşitli rahatsızlığı var" şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ! MHP’de BÜYÜK ÇAĞRI! Hayret! Başbakan Davutoğlu da Paris'teki Terörü Duyunca Şaşırdı! HDP Mitinginde Patlama! FETÖ'ye Mali Şube Operasyonları ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU! Akın İpek'in Kardeşi Gözaltına Alındı! Kod Ergenekon Kabusları Oldu! CHP'li Özel'den Bahçeli'ye AĞIR SÖZLER!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HDP'den Küstah Tehdit