Reklamlar
Anasayfa » Haber
11 Şubat 2017 ( 179126 görüntülenme )

ŞOK!.. AKŞENER'E AKILALMAZ MÜDAHALE!

Günler öncesinden gerekli izinleri alınan konferansın yapılacağı otelin CEO’su dün akşam saatlerinde konferans tertip heyetine gelerek siyasi baskı gördüğünü konferansın iptal edilmesini talep etti.


Tertip heyetinden ret cevabı alınınca bugün sabah saatlerinden itibaren polis eşliğinde zor kullanılarak konferns iptal ettirilmeye çalışılıyor.

Konferansı canlı yayınlamak için otele gelen DHA aracı otele sokulmadı. Otelin girişleri ve çıkışları kapatılmaya çalışılıyor. Konferansın yapılacağı salonun elektrikleri otel yönetimi tarafından kesildi.

Çevik Kuvvet konferans salonun içine girdi. Ülkücülerin çabası ile karanlıkta da olsa içeri girildi.Meral Akşener sosyal medya hesabından "Demokrasi mücadelemizi engelleyemeyecekler" dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Reklamlar

Önerilen Haberler

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Şafak Yazarı'ndan KORKUNÇ KIŞKIRTMA!.. VE BAHÇELİ KONUŞTU... TWEET, SÖZ ÜSTÜNE!.. TOZ, GÜNEŞ ÜSTÜNE!.. ÇUKURCA'DAN AĞIR HABER!.. SON BİLGİLER... FETÖ OPERASYONU! Almanya'dan Sığınmacılar için Şok Karar! Özdağ'dan Binali Yıldırım'a NET ve SERT CEVAP! CHP'DEN AKP'YE NOTA!.. ANKARA DUMAN!.. BAŞBAKAN YILDIRIM'DAN SON DAKİKA AÇIKLAMASI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FLAŞ!.. Savunma Bakanı Işık'tan MUSUL Açıklaması!